ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Ağır Eşya Taşımacılığı Lowbed.

Ağır Eşya Taşımacılığı Lowbed

Ağır yük taşımacılığı ile normal eşya taşımacılığı arasında çok büyük farklar vardır. Normal eşya ve tük taşımacılığı kadar kolay olmayan ağır eşya taşıma işi, büyük organizasyon gerektirmektedir. O nedenle bu ağır eşya taşıma işini, her firma yapamamaktadır.  Her firmanın üstesinden gelebilecek kapasite ve ekipmana sahip olmamaktadır. Bu konuda kendine güvenen firmamız, her noktaya ölçü ve ağırlık fark etmeksizin, işi bilen, işinde yılların tecrübesini kazanmış personelleri ve araçları ile lovbet ve ağır nakliyat işini yapmaktadır. Ağır eşya taşımacılığı lowbed hizmetini vermek için kurulmuş olan firmamız, uzun yıllardır bu hizmeti, kurumsal hizmet anlayışı ile yapmakta ve ciddiyetten asla ödün vermemektedir.

Ağır Eşya Taşımacılığı Lowbed Nasıl Yapılmaktadır?

Ağır eşya ve yük taşımacılığı için özel araçlar gerekmektedir. Yükün boyutuna, yükün ağırlığına göre araç kullanmak gerekmektedir. Lowbed taşımacılığı diye adlandırılan nakliye işinin diğer adı ise ölçü dışı taşımacılıktır. Lowbed nedir, açıklamamız gerekirse; Uluslararası ve yurt içi karayolu taşıma yönetmeliğine göre standartların dışında, normal kamyonlarla veya tırlar la taşınamayacak büyüklükte, uzunlukta, genişlikte veya tonajda olan yüklerin taşınmasını sağlayan, yarı römorklara lowbed ismi verilmektedir. Bu taşıma işi için Karayolları ve ulaştırma Bakanlığından özel izinle alınması gerekmektedir. Bunun yanında kara yolunda bu hizmeti vermekteyken en az iki adette eskort gerekmektedir. Biri aracın önünde, diğeri aracın arkasında, aracın tüm güvenlik önlemlerini alması gerekmektedir. Ağır eşya taşımacılığı lowbed işi yapmak, bu kadar meşakkat gerektiren bir hizmet olduğundan dolayı, her firmanın yapabileceği hizmet değildir.

Ağır Nakliyat İşiniz İçin Bize Ulaşın

Ağır Eşya Taşımacılığı Lowbed, hizmeti verirken, ağır yükleriniz, hem maliyet, hem özel işçilik konusunda çok büyük hassasiyet isteyen malzemelerdir. Bu nedenle her firmaya emanet edilemez. İşi emanet edeceğiniz firmayı çok iyi araştırmanız gerekir. Referanslarını görmeniz gerekir. Uzun yıllar bu hizmeti sunan firmamız, bu hizmeti verirken yaşadığı tecrübeler sayesinde, uzmanlaşmış ve işini laiki ile yapmaktadır. Firmamıza ulaşmak için internet üzerinden iletişim adresimize ulaşarak, 7/ 24 hizmet veren firmamızı aramanız yeterli olacaktır.