Akyurt Nakliyat

Posted on 03/01/2018 · Posted in Hizmetler

 

Akyurt evden eve nakliye firması olarak size en güvenilir ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sizin de uzman bir nakliyat işine ihtiyacınız var ise arıyorsunuz, istiyorsanız doğru adres bu olacaktır. Biz firma olarak uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer alıyoruz. Aynı zamanda nakliyat sektöründe en önemli olan şey firmamız tarafından müşterilere karşı güler yüzlü olmaktır. Akyurt evden eve nakliye firması olarak size en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile sunarak nakliye firmaları arasında size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Nakliyat İşlemlerinde Nakliyat Firmaları Hangi İşleri Yapmaktadır?

Nakliyat işlemlerinde genellikle yapılması gereken iş demontaj ve paketleme işleri olmaktadır. Bunun dışında diğer bir işimiz ise yeni eve ya da ofisinize taşınma işleminizin gerçekleştirilmesidir. Taşınma olayında eşyalarınız yeni adresinize hatta odalarınıza kadar taşınır ve montaj işlemi başarı ile yapılır. Eğer taşınma işlemlerinde taşınacak çok ağır eşyalar ya da canlı hayvan tarzı şeyler var ise bunlar işlem öncesinde mutlaka firma ile görüşülmelidir. Çünkü böyle bir durumda genel olarak ek nakliye fiyatları alınmaktadır. Nakliyat işlemlerinizde asla klima kurulumu veya raf takımı gibi işler yapılmaz. Temizlik vb. işlere de nakliyat firmaları bakmamaktadır. Akyurt evden eve nakliyat firması olarak bütün nakliyat işlemlerinizi özen ile gerçekleştirmekteyiz.

Nakliyat İşlerinde Nasıl Fiyatı Düşürebilirim?

Nakliyat işlerinde eğer paketleme ya da sökme işlemlerini kendiniz yaparsanız. Bulunan eşyalarınızla orantılı olacak şekilde nakliyat işlemi fiyatında bir düşüş yaşanacaktır. Ama unutmayınız ki paketlemeniz düzgün olmadıysa ve eğer taşımacılık işlemleri sırasında paket yırtılır ya da benzeri bir durum ile karşı karşıya kalınırsa buradaki tüm sorumluluk size verilecektir.

Akyurt  evden eve nakliyat firması olarak size en uygun fiyatları sunduğumuza emin olabilir ve güvenle taşıma ihtiyaçlarınızda bizi tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız ne zamansa nakliyeciler araştırması yaparak kurumsal hizmetlerimizden dilediğiniz zaman diliminde yararlanabilirsiniz. Dolayısıyla da işleriniz aceleye getirileceği için istemediğiniz şeylerin olması olasıdır. Akyurt evden eve nakliyat olarak en uygun fiyatlarla nakliyat işlerinizi gerçekleştirerek size büyük bir kolaylık sunuyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Pursaklar Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde pursaklar ev nakliyesi, pursaklar evden eve ve pursaklar nakliyat hakkında bilgiler verilmektedir.