ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Ambalajlı Taşımacılık.

Ambalajlı Taşımacılık

Her türlü taşımacılık ve nakliye işinin ilk başında iyi ve uygun şekilde taşınacak eşya veya malzemenin, ambalajlanması gelmektedir. Ambalajlamanın, kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak yapılması, taşınacak eşya ve yükün zarar görmemsinin en önemli şartlarındandır. Taşınacak eşyanın ebadına, cinsine uygun, kaliteli ambalaj malzemesi kullanmak gerekmektedir. Taşınacak eşya her ne olursa olsun, maddi ve manevi her türlü zarara karşı ambalajlı olması, hem eşyanın korunması, hem de oluşabilecek her hangi bir kaza gibi durumlarda, daha az zarar görmesine neden olacaktır. O nedenle, Ambalajlı taşımacılık işlerinde ambalajlama, çok büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle firmamız, taşımış olduğu yük ve eşyaları taşırken, bu önemli konuya gereken hassasiyeti göstererek, eşyalarınızın sigortalı olarak taşınmasının yanında, en kaliteli ve uygun ambalajlama yaparak daha güvenli şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Bu şekilde yapmış olduğumuz taşımacılık hizmetimiz, işimize ne kadar değer ve önem verdiğimizin, müşterilerimize yansıyan yüzü olmaktadır.

Ambalajlı Taşımacılık Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşınması gereken eşya veya malzemelerin, kırılmalara ve hasarlara karşı korunması, ürünlere zarar gelmemesi için doğru ve kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketleme ve ambalajlama yapılması gerekmektedir. Firmamızda çalışan uzman personellerimiz eşyalarınızı, kırılma tehlikesine karşı hava kabarcıklı naylonlar, battaniyeler ve koliler kullanarak muhafaza ederek taşıma işini gerçekleştirmektedir. Kırılacak eşyalar, işinin uzmanı personellerimiz tarafından, havalı naylon ve kâğıtla sarılarak özel karton kutulara yerleştirilir. Daha sonra bu malzemelerin oynamaması işin etrafı çeşitli malzemeler kullanılarak düzgünce beslenir. Daha sonra bu kutular üzerine kırılacak malzeme etiketleri yapıştırılır. Aracın uygun yerine dikkatli şekilde istif edilir. Bu sayede, kutu içerisinde kırılma tehlikesi olan eşyaların, sarsılmadan güvenle ve süratli şekilde taşınması, sağlanmış olur. Firmamız Ambalajlı taşımacılık hizmetini siz sayın müşterilerine sunarken, bu gibi konulara azami hassasiyet göstererek, taşıma hizmetini başarı ile yerine getirmektedir.

Bize Ulaşmak Ve Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin İzlemeniz Gereken Yol

Firmamız, her türlü nakliye işlerinizi güvenli, şekilde yaptırabilmeniz için kurulmuş, işine gereken önemi ve hassasiyeti vererek, kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan, dürüstlük ve ciddiyetten asla ödün vermeyen, prensip olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan, bir nakliye firması olarak, siz sayın müşterilerine uzun yıllardır hizmet etmektedir. Firmamız, ambalajlı taşımacılık hizmetini, kusursuz olarak yerine getirerek, sizlerin güvenini kazanmaya çalışmıştır. Son model, bakımlı araçlar, en kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak vermiş olduğumuz bu hizmetlerden yararlanmak için internet üzerinden iletişim numaralarımıza ulaşmanız veya site üzerinde bulunan formumuzu doldurmanız, bizimle çalışmak ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için yeterli olacaktır. 7/24 hizmet veren operatörlerimiz, güler yüzlü ve sizlere bu konularda yardımcı olabilecek bilgi ve beceriye sahip personellerden oluşmaktadır. Ekonomik ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın. Memnuniyetinizi dostlarınızla, şikâyet ve önerilerinizi de bizimle paylaşın. Bizimle iletişime geçmeniz ve bizden bilgi almanız, sizin menfaatinize olacaktır.