ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Arşiv Taşımacılığı.

Arşiv Taşımacılığı

Uzun yıllar taşımacılık sektöründe vermiş olduğumuz hizmetlere geçmeden önce, Arşiv ve arşiv taşımacılığı nedir? Konusunda bilgi vermemiz gerektiği düşüncesindeyiz. Arşiv, önceden kullanılmış ve daha sonra tekrar kullanabilmek üzere, depolarda veya dolaplarda saklanan, muhafaza edilen, belge veya evraklardan oluşmaktadır. Kurumsal firmaların bilgileri, kütüphanelerdeki kitaplar ve dokümanlar, hukuk bürolarındaki dava dosyaları, belli süre saklanması gereken evraklar, bu kapsama giren ve önem arz eden evraklardır. Bütün bu belgelerin, bir yerden başka bir yere taşıma işi, arşiv taşımacılığıdır. O nedenle arşiv taşımacılığı, diğer adıyla arşiv nakliyatı aşırı şekilde önem arz etmektedir. Arşiv taşımacılığında, arşiv malzemeleri eski ve fazladır.

Bu yüzden, tüm nakliye işlerinde olduğu gibi arşiv taşımacılığında da, çok dikkat edilmesi gerekir. Kuruluş ve kurumlar için önemli olan bu belgelerin taşınması, kolay bir iş değildir. Taşınan arşiv belgelerinin, en ufak bir zarar görmemesi gerekir. Çünkü sigortalı taşıma şeklindeki gibi zarar gören malzemenin, telafisi maddi olarak mümkün değildir. Bu nedenle arşiv taşıma işi, profesyonel kişiler ve Arşiv taşıma firmaları tarafından yapılmalıdır. Firmamız, eğitimli personelleri ile 7 gün 24 saat, sizler için hizmet vermeye, Türkiye’nin her şehrinden, her şehrine, arşiv taşıması hizmetini güvenle sunmaktadır.

Arşiv Taşıması Yaptırılacak Firmalarda, Nelere Dikkat Edilmelidir?

Arşiv demek, önem arz eden bilgi ve belgelerden oluşmaktadır. O nedenle gizlilik gerektirmektedir. Bu gizlilik şartlarını yerine getirebilmek, önemli konuların başında yer alır. Arşiv taşımacılığı yapacak firma ve kişilerin, mutlaka adli sicil belgelerini, taşıma yaptıracak kurum veya kuruluşa ibraz etmeleri gerekmektedir. Sicil belgelerinde, suç unsuru bulunan firma veya kişilere bu işi yaptırmamak, arşiv güvenliğiniz için önemlidir. Arşivler belli bir dizilim ve sıra sistemine sahip olduğundan, taşınma sonrası aynı dizilim ve sıra ile yerleştirilmesi de, önem arz eden bir konudur.

Bu nedenle, arşiv taşınırken, belli bir plan ve sisteme göre taşınıp yüklenmeli ve yeni taşındığı yere yerleştirilirken, aynı kurallar uygulanarak işlem yapmaya dikkat edilmelidir. Taşıma esnasında kullanılan ambalaj malzemelerinin, kaliteli olması, taşınacak arşiv belgelerinin zarar görmemesine neden olacaktır. Böylesine önemli ve telafisi mümkün olmayan değerli belge ve bilgilerin zarar görmeden taşınması, Ancak bu işin Profesyonel firmalar ve Kişiler tarafından, profesyonelce yapılması ile mümkündür. Firmamız bu konuda deneyimli ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve kurumsal hizmet anlayışı ile çalışarak, bu hizmeti, siz sayın müşterilerine sunmaktadır.

Profesyonel Arşiv Taşımacılığı Hizmet İçeriği

Firmamız, her türlü nakliye işlerinizi güvenli, şekilde yaptırabilmeniz için kurulmuş, işine gereken önemi ve hassasiyeti vererek, kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan, dürüstlük ve ciddiyetten asla ödün vermeyen, prensip olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan, bir nakliye firması olarak, Arşiv taşımacılığı yapabilecek tecrübe ve yeterlilikleri bünyesinde bulundurmaktadır. Firmamız, arşiv taşıma hizmetini, kusursuz olarak yerine getirerek, sizlerin güvenini kazanmış olduğunu referansları ile ispat etmektedir. İnternet üzerinden firma bilgilerimiz ve iletişim numaralarımıza ulaşarak 7/24 hizmet veren operatörlerimize danışa bilir, firmamız ve referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizi arayarak iletişime geçtiğinizde, size gönderdiğimiz ücretsiz eksperimiz, arşivde bulunan eşyaların ilk olarak fizibilitesi çıkarılır ve buna uygun araçların, ekipmanların belirlenmesi yapılır. Arşivinizi incelemeye gelen eksperimiz, taşıma sistemi hakkında müşterimize bilgi verdikten sonra anlaşma sağlanır ise sözleşme yapılarak arşiviniz taşınır. Ekonomik ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın. Memnuniyetinizi dostlarınızla, şikâyet ve önerilerinizi de bizimle paylaşın. Bizimle iletişime geçmeniz ve bizden bilgi almanız, sizin menfaatinize olacaktır.