Ayaş Nakliyat

Posted on 04/01/2018 · Posted in Hizmetler

Ayaş Nakliyat

Nakliye sektörü hızla gelişme gösteren sektörlerin başında gelmektedir. İnsanlar günlerinin büyük kısmını çalışarak geçirmektedir. Gelişigüzel bir araç kiralayarak kendi imkanları ile taşınmaya karar verdiklerinde ise bir çok sorunla karşılaşabilmektedir. Bu sorunların başında ise taşıma esnasında uygunsuz ani bir şekilde eşyayı kaldırdığında yaralanma ve kemik incinmeleri gelmektedir. Bunun dışında taşıma işlemi sırasında daracık merdivenlerde eşyaları taşımak isterken köşelere çarpıp eşyalarda çiziklere sebep olunabilmesidir. Taşıma işlemi sonunda anne yadigarı porselen takımları kırılmış bir vaziyette yeni eve taşınmış olabilir. Taşım işlemi sırasında asansörlü bir apartman dairesinde iseniz uzun süre asansörün meşgul edilmesi sebebi ile komşular ile sıkıntı yaşayabilir taşınma işlemi sırasında ağzınızın tadı bozulabilir. Taşınma işleminde yeterli kadroya sahip olmadığınız için bu işlem uzun sürebilir. İnsanlar bu olumsuzlukları yaşadıkları için nakliye sektörü gelişmiş ve hızla büyümüştür.

Nakliye Hizmeti Alacağınız Firmada Aramanız Gereken Özellikler

Ayaş nakliye olarak evden eve nakliyat hizmetini size sunmaktayız. Nakliye hizmeti almak istediğiniz anda gelişigüzel bir nakliye firması ile anlaşmadan nakliyat firmaları araştırılmalı ve nakliyat fiyatları hakkında bilgi edinilmelidir. Nakliyeciler yüksek talep sebebi ile fiyatları yükseltebilmekte ve kurumsal hizmet anlayışına sahip olmayabiliyor. Taşımacılık hizmeti eğitimli alanında uzman bir kadro ile verildiği zaman hayalinizdeki hizmeti almış olacağınız düşüncesindeyiz. Bu sebeple karar vermeden önce firmaların size sunacağı hizmeti incelemenizi öneririm.

  • Güler yüzlü hizmet
  • Uygun fiyata kaliteli hizmet sunmak
  • Eğitimli kadroya sahip olmak
  • Uygun taşıma araçlarına sahip olunması
  • Asansörlü taşıma hizmeti sunması
  • Bayan eleman çalıştırıyor olması
  • Kurumsal hizmet anlayışına sahip olmak

Ayaş Nakliye Hizmet Aşamaları

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde kadromuz bir güm öncesinde evinize ziyarete gelerek inceleme yapar uygun araca karar verilir. Sigorta işlemi için evrakların imzalanması sağlanır. Uygun paketleme malzemesine karar verilir. Nakliye fiyatı konusunda tekrar bilgi verilerek evinizden ayrılırlar. Belirlenen gün uygun sayıda eleman evinize gelerek paketleme ve eşyaların demontaj işlemi kısa sürede halledilir. Seyyar asansör yardımı ile eşyalarınız kısa sürede araca taşınarak yeni evinize taşıma işlemi sağlanır. Yeni evinize de eşyalarınızın taşınması sağlanır. Uygun gördüğünüz yerlere eşyalar yerleştirilir. Montajı sağlanacak eşyaların montajı sağlanır. Sizlere yeni evinizde güle – güle oturmak kalır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Altındağ Nakliyat başlıklı makalemizde Altındağ Evden Eve Nakliyat, Altındağ Nakliyat ve Altındağ Nakliye Firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.