Büyükesat Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Posted on 05/01/2018 · Posted in Haberler

Büyükesat Mahallesi Evden Eve Nakliyat

İnsanoğlu gelişen teknoloji ile iş sahasında daha çok zaman geçirmeye başlamış ve kendisine ayıracağı zaman daralmıştır. Taşınma işlemi gibi fiziksel güç ve zaman isteyen eylemleri gerçekleştirmek ise çalışma sahasında yeterince yorulan insanlar için tam bir kabus haline gelebilmektedir. İnsanların taşımacılık için belli bir yardım duyması sebebi ile nakliye sektörü gelişmiş ve hızla büyüme göstermiştir. Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalara ulaşım günümüzde bir telefon kadar yakındır. Nakliyat firmaları ile iletişim kurduğunuzda talep edilen nakliyat fiyatları farklılık göstermektedir. Nakliyeciler sadece araç kullanma konusunda yardımcı olup bazen taşıma konusunda yardım etmeyebiliyor.

Nakliye Firmalarında Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Elinizde bacağı kırılmış sandalye ve çizilmiş mobilyalar olmaması,
  • Kısa sürede taşınma işleminin gerçekleşmesi,
  • Sigortasız eşya taşınması halinde hasar gören eşyaların ücretleri ödenmediği,
  • Yeterli eleman kadrosuna sahip olmayan firma ile çalışıyor olabilirsiniz.

Sayısı arttırılabilecek bu tür olumsuzluklar ile taşınma işlemi tam bir kabus haline gelmemesi için sıradan bir nakliyeci ile  anlaşmadan önce tüm nakliye firmaları araştırılmalı ve en iyi hizmeti sunan firma ile çalışılmalıdır.

Evden Eve Nakliyat Olarak Size Sunduğumuz Hizmetler

Nakliyat firmaları olarak, hizmeti veren firmamız büyük bir kadroya sahip olmakta ve bünyesinde çalışan tüm elemanlar aktif iş sahasında çalışmadan önce belli bir eğitime tabi tutulmaktadır. Elemanlarımız uygun eğilme ve kaldırma konusunda, uygun paketleme malzemelerine karar verme ve iş sağlığı güvenliği gibi çeşitli konularda eğitim almaktadır. Elemanlarımız en az dört kişi olarak hizmet vermekte ve hassas eşyalarınızın taşınması için özel malzeme ile paketleme sağlanmaktadır. Eşyalarınızın tecrübeli ustalar tarafından de montajı sağlanıp montesi de aynı usta tarafından sağlanmaktadır. Eşyalarınız sigorta güvencesi ile taşınmakta ve eğitimli kadromuz her konuda sizi bilgilendirmektedir. Taşıma işleminde fiziksel güçten çok fazla yararlanmadan el arabası ve seyyar asansör den faydalanılmaktadır. Bünyemizde belli bir süre depoda beklemesi gereken değerli eşyalarınız için sürekli bakımı yapılan belli aralıklar ile havalandırma ve ilaçlama işlemlerine tabi tutulan depolarımız bulunmaktadır. Eşyalarınızın fazlalığına göre seçilecek uygun boyutta araçlarımız vardır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz. Evden eve nakliyat için firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Beytepe Mahallesi Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde Beytepe Mahallesi Evden Eve Nakliyat, Beytepe Mahallesi Nakliyat ve Beytepe Mahallesi Nakliyat Firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.