Çayyolu Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Posted on 07/01/2018 · Posted in Haberler

Çayyolu Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Nakliyat firmaları sektörü günümüzde hızla büyümekte ve bu büyüme sonucu birçok işverenin ve işçinin ekmek kapısı haline gelmiştir. Bu gelişim hızlı bir şekilde gerçekleşmiş ve bu alanda uzman kadroya sahip olmayan kişiler de sektörde yer edinmiştir. Bu sebeple nakliye hizmeti almadan önce nakliye firmaları hakkında detaylı bilgi edinmenizi ve müşterilerin firmalar hakkındaki olumlu olumsuz geri dönüşleri dikkate almanızı öneririz.

Hizmet Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  • Firmaları detaylı incelemeli ve verdiği hizmeti değerlendirmelisiniz.
  • Taşımacılık hizmetinde teknolojiden faydalanılıyor mu incelemelisiniz.
  • Uygun fiyata kaliteli hizmet almaya özen göstermelisiniz.
  • Firmanın sektörde ne kadar süredir varlığını sürdürdüğüne bakmalısınız.
  • Uzman kadroya sahip mi incelemelisiniz.

Nakliyat sektöründe uzun yıllardır verdiğimiz hizmet ve müşterilerimizin bizlere verdiği güven ile Çayyolu Mahallesi evden eve nakliyat firması olarak büyümekteyiz. Uzman kadromuz ile en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak büyümeye devam etmekteyiz. Bünyemizde çalışan her eleman nakliye firmamızın bir parçası kocaman ailemizin bir üyesi olarak görülmektedir. Çalışma alanımızda elemanlarımız için huzurlu bir ortam oluşturup iş sağlığı ve güvenliğine özen göstermekteyiz. Vazgeçilmez prensibimiz eleman mutlu ise müşterinin mutlu olduğudur.

Firmamızın Nakliyede Farkı

Firmamız öncelikle personel mutluluğuna önem vermektedir. Zira mutlu olan personel müşteriye iyi hizmet sunar. Zaman içerisinde kendi yağımızda kavruluruz politikasına kapılmamış teknolojik gelişmeleri takip etmiş ve mesleğimiz ile harmanladık. Zaman içerisinde hızla büyüdük. Kurumsal hizmet anlayışı ile hizmet vermekte ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışmaktayız. Elemanlarımız aktif sahada çalışmadan önce eğitim almakta ve donanımlı eleman olması için doğru kaldırma ve eğilme hakkında eğitim verilmekte böylelikle personelin fiziki sağlığını koruması için gerekli eğitimi almasını sağlamaktayız. Nakliyeciler olarak, Doğru malzeme ile paketleme eğitimi vermekteyiz. Böylelikle kırılgan hassas malzemelerini doğru ürünle paketleyerek kırılmasının önüne geçmekteyiz. L arabası ve seyyar asansör yardımı ile döşemeleri çizmeden ağır eşyaların kısa sürede araca taşınması sağlanmaktadır. Uygun sayıda elemanı evinize göndererek kısa sürede kaliteli hizmeti almanıza yardımcı olmaktayız. Sunduğumuz kaliteli hizmetten ve nakliyat fiyatları ile en uygun nakliyeden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Ayrancı Mahallesi Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde Ayrancı Mahallesi Evden Eve Nakliyat, Ayrancı Mahallesi Nakliyat ve Ayrancı Mahallesi Nakliyat Firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.