Çukurambar Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Posted on 07/01/2018 · Posted in Haberler

Çukurambar Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörü hızlı gelişim gösteren ve insanlara yoğun iş temposu arasında taşımacılık sektöründe yardımcı olan bir kurtarıcı gibi görülebilir. İnsanlar nakliye konusunda teknolojiden faydalanan bir firma ile çalışmak ister. Tek başına uzun sürecek taşınma işlemi evden eve nakliye hizmeti veren nakliyat firmaları sayesinde hem ekonomik hem kısa sürmektedirAncak günümüzde hızla büyüyen sektörde nakliyeciler birbirinden farklı nakliyat fiyatları talep edebilmektedir.

Yoğun iş temposunda çalışan biri iseniz, yeni bir yerde yeni bir tayininiz çıkmış ise ya da çok yoğun iseniz taşınma işlemi için nakliye hizmeti veren bir firmadan hizmet alabilirsiniz.

Çukurambar mahallesi evden eve nakliyat firması olarak diğer nakliye firmalarından fark yaratmakta ve en iyi hizmeti sunmak için teknolojiden faydalanarak ve prensiplerimizden ödün vermeyerek çalışmaktayız.

Firmamızın Farkı

  • Güler yüzlü personel ile çalışma,
  • Seyyar asansör ile hizmet sunarak kısa sürede taşıma işlemini gerçekleştirmek,
  • L arabası ile taşıma sağlanarak fiziksel güçten çok faydalanmamak,
  • Yeterli sayıda ve taşıma kapasitesinde araca sahip olmak,
  • Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışmak,
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,
  • Sürekli bakımı yapılan ve ilaçlaması yapılan depolara sahip olmak,
  • Eğitimli uzman kadro ile çalışma.

Nakliyat firmaları olarak bulunduğumuz bölgede lider firma olarak görülmektedir. Bu aşamaya çok çalışıp müşteri memnuniyetine özen göstererek geldik. Teknolojik gelişmeleri takip edip işimizde teknolojiden de faydalandık. Böylelikle fiziksel güçten çok faydalanmadan kısa sürede taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlamaktayız.

Firmamız ile iletişime geçildiğinde size eşyalarınızın yoğunluğuna bakılarak kullanılacak uygun araç, yapılacak sigorta ve nakliyat fiyatı hakkında detaylı bilgi verilir. Taşınma gününe birlikte karar verilerek karar verilen gün uzman kadromuz evinize gelir. Uygun malzeme ile eşyalar paketlenir ve de montaj edilecek ürünlerin de montajı sağlanır. Eşyalar l arabası yardımı ile seyyar asansöre taşınır ve seyyar asansör aracılığı ile araca taşınır. Araca belli bir düzene göre yerleştirilen eşyalar kısa sürede yeni adrese teslim edilir. Adrese teslim edilen eşyaların yerleştirilmesinde sizlere uzman kadromuz yardımcı olmaktadır. Montajı sağlanacak eşyaların montajı sağlanır. Uygun gördüğünüz yerlere eşyalar yerleştirilir. Size de evinizde huzur içinde oturmak kalır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Çayyolu Mahallesi Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde Çayyolu Mahallesi Evden Eve Nakliyat, Çayyolu Mahallesi Nakliyat ve Çayyolu Mahallesi Nakliyat Firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.