ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Depolama.

Yük Ve Eşya Depolama Hizmeti

Uzun yıllar nakliye hizmetlerine üstün başarı ile yerine getiren firmamız, taşımacılıkla ilgili tüm kuralları harfiyen ululamaktadır. Taşımacılık sektör özveri ve hassasiyet isteyen bir hizmet şekli olduğundan firmamız, tüm bu özellikleri bünyesinde barındırarak taşımacılık işini laiki ile yerine getirmektedir. Taşıma işlerinin düzgün ve güvenli şekilde yapılabilmesi için bazı kurallar ve imkânların da bulunması gerekir. İyi ve kaliteli bir firmanın, Şu hizmetimiz, bu hizmetimiz bulunmamaktadır gibi bir şey söyleme şansı yoktur. O nedenle firmanın, araçlarının yeni ve bakımlı olması, sigortalı ve sözleşmeli taşıma yapması, asansörlü taşıma yapması ve olmazsa olmaz depolama ve parsiyel taşımacılık hizmetinin bulunması, firmanın kalitesini ortaya koyan unsurlardandır.

Firmamız uzun yıllardır bu unsurları göz önünde bulundurarak, nakliye işlerinizi itina ile yapmaktadır. İşinin uzmanı olmuş güler yüzlü personellerimiz, belirtmiş olduğunuz adresten eşyalarınızı, uygun şekilde kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak ambalajlıyor ve depolarımıza getiriyor. Depolarımızda, sigortalı olarak emanete alınan eşya ve malzemeleriniz, sizin istediğiniz gün ve saatte gitmesi gereken yere sigortalı olarak taşınıyor. Üstelik bu hizmeti, gayet ekonomik bir ücret karşılığında yaparken, sizlerin memnuniyetin ön planda tutuyor.

 Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınızı depomuza teslim etmeden önce, eşyanızı teslim edeceğiniz firmamız hakkında bilgi sahibi olmak istemeniz sizin en doğal hakkınızdır. Kıymeti, değeri sizin gözünüzde çok yüksek olan eşya ve malzemelerinizi teslim edeceğiniz firma hakkında, bilgi edinmeniz gerekir. O nedenle taşıtma ve Depolama yaptıracağınız firmayı, kesinlikle araştırmanız, gerekirse firmaya giderek yüz yüze görüşmeler yapmanız, firma hakkında kanaat sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Eşyalarınızı, firmamızın deposunda, depolatmaya karar verdikten sonra firmamızın ücretsiz eksper hizmeti devreye girmektedir. Vermiş olduğunuz adrese gelen eksperimizin, bize ulaştırdığı bilgiler doğrultusunda, gerekli araç, personel ve ambalaj malzemelerini hazırlıyoruz. Yapmış olduğumuz sözleşmedeki gün ve saate, eşyalarınızın bulunduğu yere geliyoruz.

Eşyalarınızdan sökülmesi gerekenler varsa, söküyor ve en uygun kaliteli ambalaj malzemeleri ile ambalajlıyoruz. Personellerimiz tarafından, dikkatli şekilde aracımıza taşıyor ve istifliyoruz. Daha sonra depolarımıza getiriyor ve emanetimize alıyoruz. Artık bu saatten sonra eşyalarınız, bize emanet olmuş oluyor. Depolarımızda, eşyalarınızı uygun şekilde ve ambalajında istediğiniz süre kadar bekletiyoruz ve sizin belirleyeceğiniz zamanda ulaştırılmasını istediğiniz adrese, sigorta kapsamında taşıyor ve teslim ediyoruz. Eşyalarınız ve malzemeleriniz sizin için ne kadar değerliyse, bizim içinde o kadar değerlidir. Gözünüz ve aklınız arkada kalmadan, eşyalarınızı bize güven içinde emanet edebilirsiniz.

Bizimle İletişeme Geçmek İçin Yapmanız Gerekenler

Bize emanet etmiş olduğunuz malzemeleriniz ve eşyalarınızı istediğiniz zaman depolarımız gelerek görebilme şansına sahipsiniz. Depolarımız, tüm eşyaların rahat ve ferah bir şekilde depolanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Depolarımızda, bozulma riski bulunan malzemeler için soğuk hava depolarlıda mevcuttur. Çoğu depolama hizmetimiz vardır diyen nakliye firmaları, binaların bodrum katlarını kullanıyor, toz, nem, rutubet gibi etkenlere eşyalarınızı teslim ediyor. Zaten bu gibi firmalar, eşyalarınızı sigorta da ettirmedikleri için zarar gören eşyalarınız için hak ta talep edemiyorsunuz. Kurumsal hizmet anlayışıyla çalışan ve sizin memnuniyetinizi her zaman ön planda tutan firmamızın vermiş olduğu kaliteli hizmetlerden yararlanmak için internet üzerinden sitemize girmeniz, sitemizde bulunan formu doldurmanız ya da iletişim numaralarımızı aramanız veya bizzat ofisimize gelerek, birde çayımızı içmeniz,  Nakliye ve depolama hizmetimizden yararlanmanız için yeterli olacaktır. Temel prensibimiz sizlerin memnuniyetidir. Siz sayın müşterilerimizin memnuniyeti, çalışmalarımızı daha ileri seviyelere taşımamıza yardımcı olacaktır. Memnuniyetinizi dostlarınızla, şikâyetlerinizi bizimle paylaşmanız, hem sizin menfaatinize hem de bizim menfaatimize olacaktır.