Etimesgut Nakliyat

Posted on 11/01/2018 · Posted in Hizmetler

Etimesgut Nakliyat

Zamanla birçok iş sahası oluşmakta ihtiyaç doğrultusunda hızla gelişim göstermektedir. Hızla gelişim gösteren sektörlerden biri ise nakliyat sektörüdür. Günümüzde insanların taşınma konusunda ki amatör çabalarının yeterli olmadığı yerde profesyonel yardıma ihtiyaç duymaktadır. Nakliye sektörü insanların taşınma alanında duyduğu profesyonel yardım ihtiyacı doğrultusunda hızla büyümektedir. Taşımacılık hizmeti almak isteyen insanlar nakliyeciler aracılığı ile bu hizmeti alabilmektedir Evden eve nakliyat hizmeti almak istediğiniz takdirde nakliyat firmaları ve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için teknolojik imkanların hediyesi olan internetten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Taşınma Sırasında Uzman Desteğin Önemi

  • Kısa sürede yeni adrese taşınma sağlanır.
  • Daha ekonomiktir.
  • En az düzeyde fiziki güç kullanılır ve beden sağlığı korunur.
  • Sigortalı taşıma hizmeti ile tüm itinaya rağmen hasar gören eşyaların bedeli ödenir.
  • Teknolojik imkânlardan faydalanıldığı için eşyalarınız taşıma sırasında çizilmez.

Firmamız Nakliyat Anlayışı

Etimesgut nakliyat olarak bölgemizde lider firmayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için vazgeçilmez prensiptir. Hızlı sevkiyat sağlamak için teknolojik imkanlardan en üst düzeyde yararlanmakta ve amatör çabalar aksine profesyonel hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Kaliteli taşımacılık hizmet vermek için öncelikle çalışma sahamızda personelimizin mutlu olmasına özen göstermekteyiz. Beden sağlığını korumakta ve iş sağlığı güvenliğine dikkat etmekteyiz. Çalışma sahasında iş kazalarını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almakta ve çalışanlarımıza bu konuda eğitimler vermekteyiz. Önce sağlık sonra iş diyen bir nakliyat firmaları arasında yer alıyoruz. Çalışanlar aktif sahada çalışmadan önce en iyi hizmeti sizlere sunabilmesi ve beden sağlıklarını koruyabilmek için doğru eğilme ve kaldırma teknikleri, doğru taşıma teknikleri hakkında bilgi verilmektedir. Eğitimli kadromuz size en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışmaktadır. Seyyar asansör yardımı ile eşyalarınız çizilmeden, köşeler sürtünme ile hasar görmeden kısa sürede araca taşınır. Eşyalarınız sigortalı taşınır böylelikle tüm itinaya rağmen hasar gören eşyanız olursa maddi kaybınız karşılanır. Elemanlarımız eşyalarınızı paketlemeden taşımaya, yeni evinize eşyalarınızın taşınıp yerleştirilmesine kadar size hizmet sunmaktadır. Sizi yalnız bırakmamaktadır. Montajı sağlanacak eşyalarınız evden eve nakliyat ustaları tarafından montaj edilir. Mutfak eşyalarınız ise bayan elemanımız yardımı ile uygun gördüğünüz yerlere yerleştirilir. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Güdül Nakliyat başlıklı makalemizde Güdül Evden Eve Nakliyat, Güdül Nakliyat ve Güdül Nakliyat Firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.