ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Evcil Hayvan Taşımacılığı.

Evcil Hayvan Taşımacılığı

Günümüz kaideleri ve yaşam şartları doğrultusunda gelişen şehirlerarası seyahatlerde ya da taşınmalar esnasında bir çok zorluk ile karşılaşılmaktadır. Buna bağlı olarak yük taşımacılığı çerçevesinde eşyaların bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırılmasının dışında evcil hayvan bakımını üstlenen insanlar, evcil hayvan taşımacılığı ile sevimli dostlarının da en iyi koşullarda varış alanına nakliyesinin gerçekleşmesini istemektedir. Bunun için sektör içerisinde faaliyete başlayan firmamız, ağır yük taşımacılığının yanı sıra ev ortamında bakımı yapılan hayvanların profesyonelce yeni yaşam alanlarına ulaşmasını sağlamaktadır. Bu konuda pek çok firma hizmet sunmakta olup, evcil hayvanları sağlıklı ve rahat bir şekilde yolculuk geçirmesini sağlayan tecrübeli işletimlerin tercih edilmesi son derece önemlidir. Firmamız nitelikli ve kalifiyeli elemanları ile can dostlarınıza sizler kadar değer vermekte olup, seyahat işlemlerini titizlikle yürütmektedir.

Evcil Hayvanların Taşınma Niteliği

Firmamız kaliteli hizmetleri ile sevimli evcil hayvan taşımacılığı alanında kedi, köpek, papağan vb. cinsi ve ırkı fark etmeksizin sizlere desteklerini sunmaktadır. Buna takiben hayvanlarınızın geçitlerini ilk olarak uzman veterinerlerin takibinde ve tavsiyelerini dikkate alarak, özenle gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ev ortamında gelişimi sağlanan hayvanların yolculukları esnasında sağlık sorunları ve çeşitli travmalar geçirmemeleri için hız yapmamakla birlikte taşıma araçlarını bir hayli geniş tutmaktadır. Bunun yanında dar ya da kapalı kafesler ile nakliyelerini gerçekleştirmemekte olup, araçlarımız içinde rahat nefes alıp, vermelerini ve hareket edebilmelerini sağlayacak kadar alan sunmaktayız. Firmamız deneyimli ve sağduyulu elemanları ile servis araçları hareket halinde iken evcil hayvanların panik duyularını ya da huzursuzluk durumlarını gözetmekte olup yalnız – karanlık ortamlardan uzak, görevliler eşliğinde ferah geçitler sunmaktadır.

Her Türden Evcil Hayvan Taşımacılığında Yanınızdayız

Kurumsallığımız ile evcil hayvan taşımacılığı alanında bilgili, becerikli ve güler yüzlü uzmanlarımızla sizlerin her daim yanınızda olmaktayız. Bununla birlikte hayvanların yük niteliğinde taşınmaması gerektiğinin ve her birinin canlı sevimli dostlarınız olduğunun bilinci ile hareket etmeye – en iyi koşulları sunmaya çaba sarf etmekteyiz. Buna takiben uzun vadeli yolculukları esnasında belirli periyotlarda dinlenme ve tuvalet gereksinimlerini ardı sıra mola vererek, gidermelerini sağlamaktayız. Bunun yanında güvenliklerini sağlamak için hiçbir şekilde uyutma – sakinleştirici kullanmamakla birlikte doğal yollarla yeni yaşam alanlarına, sizlere ulaştırmanın gururunu yaşamaktayız. Bu yüzden ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ister şehirlerarası taşınmalarınızda ya da gezi maksatlı seyahatleriniz öncesinde bizlerle bağlantı kurarak, içiniz rahat bir şekilde evcil hayvanlarınızın naklini isteyebilirsiniz. Firmamız profesyonel olarak sevimli dostlarınızın taşınmasını uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunmaktadır.