Evren Nakliyat

Posted on 14/01/2018 · Posted in Hizmetler

Evren Nakliyat

Nakliye sektörü son yüzyılda altın çağını yaşamaktadır. Bunun genel sebebi;

.İnsanların büyük bir bölümünü iş ortamında geçirmesi,

. İnsanların beden sağlığını korumak istemesi,

.İnsanların dinlenmeye ihtiyaç duyması,

.Daha ekonomik olması,

.Daha kısa sürede taşınma işleminin gerçekleşiyor olması,

.Tek başına taşınma birçok probleme sebep olmasıdır.

İnsanların taşınırken uzman yardımına ihtiyaç duyması nakliye sektörünün doğmasını sağlamış ve kısa sürede sektörde hızlı büyüme görülmüştür. Taşınırken insanların yardıma ihtiyaç duyması evden eve nakliyat  sektöründe alanında detaylı donanıma sahip olmayan firmalarında doğmasına ve varlığını sürdürmesine imkân tanımıştır. Taşımacılık hizmeti almadan önce nakliyat firmaları ve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi almanızı öneririz. İnsanların sektöre ihtiyaç duyması gerekçesi ile nakliyeciler yüksek ücret talebinde bulunabilmektedir. Yüksek fiyata aldığınız taşımacılık hizmeti beklentilerinizi karşılamayabilir. Bu sebeple karar vermeden önce detaylı araştırma yapmalı sundukları hizmet hakkında sorularınıza cevaplar almalısınız. Beklentilerinize cevap veren nakliye firmaları karar verip iletişim kurmadan önce hizmet almış müşterilerinin olumlu olumsuz geri dönüşlerini değerlendirmelisiniz.

Bizim Firmamızın Farkı

Evren  evden eve nakliyat firması adı altında sizlere yıllardır hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden duyduğunuz memnuniyet ile aldığımız özgüven daha çok çalışmamıza ve gelişmemize yardımcı olmuştur. Müşteri memnuniyeti vazgeçilmez prensibimiz olup kurumsal hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Bizim için verilen hizmetin kalitesi müşteri memnuniyeti ile doğru orantılıdır. Yüksek kaliteli hizmet  mutlu müşteri.

Müşteri memnuniyeti bizim için verilen hizmetin kalitesini göstermektedir. Fiziksel güçten çok teknolojik gücü kullanmakta böylelikle hem çalışanlarımızın beden sağlığını korumakta, iş kazalarının olmasının önüne geçilmekte hem de hızlı sevkiyat sağlanmaktadır. Taşımacılık işleminde seyyar asansör kullanmaktayız. Böylelikle daracık merdivenlerde in çık ile zaman kaybı yaşanmamakta ya da asansörlü bir apartman dairesinde oturuyorsanız apartman sakinlerinin kullandığı asansörün uzun süre işgal edilmesi önlenmektedir. Apartman dışına eşyalar taşınırken köşelere çarpıp çizilmesi de önlenmektedir. Taşıma işlemi sigortalı olarak yapılmakta ve böylelikle tüm itinaya rağmen hasar gören eşyanız olursa maddi kaybınız karşılanmış olmaktadır. Uygun taşıma kapasitesine sahip araç seçilmektedir. Böylelikle eşyalarınızın birbiri üzerinde baskı kurarak hasar görmesi önlenmektedir. Hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz

 

Bir önceki yazımız olan Etimesgut Nakliyat başlıklı makalemizde Etimesgut Nakliyat, Etimesgut Nakliyat Firmaları ve Etimesgut Nakliyat Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.