Gaziosmanpaşa Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Posted on 07/01/2018 · Posted in Haberler

Gaziosmanpaşa Mahallesi Evden Eve Nakliyat

 

Evden eve nakliyat hizmeti yoğun iş temposunda çalışan insanların ihtiyacı doğrultusunda gelişim göstermiş bir sektördür. Nakliye ve taşımacılık hizmeti sunan nakliyat firmaları sundukları hizmet konusunda farklılık gösterebilmektedir. Nakliyat fiyatları, taşıma hizmeti, kullanılan teknikler kadar hemen her alanda farklılık gösterebilmektedir. Nakliyeciler eğitimli bir kadroya hemen her zaman sahip olmayabilir ve ilkel yöntemler ile taşıma hizmetini sunabilir.

Nakliye Firmalarında Olması Gereken Özellikler

  • Nakliyat firmaları teknolojiden faydalanıyor olmalıdır,
  • Seyyar asansör kullanıyor olması,
  • Kısa sürede hızlı teslimat sağlamalı,
  • Eğitimli kadroya sahip olmalı,
  • Müşteri memnuniyetine özen göstermeli,
  • Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışmalı,
  • Güler yüzlü bir kadroya sahip olmalı,
  • Bünyesinde bir depo bulundurmalı,
  • Uygun taşıma kapasitesine sahip araçları bünyesinde bulunmalıdır.

Gaziosmanpaşa evden eve nakliyeciler olarak sektörde lider firma unvanına sahibiz. Firmamız ilkel taşıma yöntemlerinden sıyrılmış teknolojik imkânlardan faydalanmaktadır.

Evden eve nakliye firmamız uygun fiyat ile kaliteli hizmeti sunan, kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan lider nakliye firmasıdır. Bünyesinde geniş bakımı sürekli yapılan deposu, taşımacılık kapasiteleri farklılık gösteren araçları, seyyar asansör ve L arabaları bulundurmaktadır. Bünyemizde çalışan her eleman giyimine özen gösteren güler yüzlü eğitimli kişilerdir.

 

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Bizimle iletişime geçtiğiniz an aralarında bir bayan eleman da bulunan kadromuz evinize ziyarete gelerek eşyalarınızı incelemekteyiz. L arabası kullanımına alan uygun mu karar verir, eşyaların hasar görmesi durumunda hasarın ödenmesi için gerekli olan sigorta işlemi hakkında detaylı bilgi verir ve taşınmaya karar verilen gün aynı kadro ile gelmek  üzere evinizden ayrılır. Taşınma günü uzman kadromuz evinize gelerek hızlı bir şekilde eşyaları hasar görmemesi için uygun malzeme ile paketlerler. De montajı sağlanacak eşyalar usta aracılığı ile de montaj edilir. Seyyar asansör yardımı ile eşyalar araca taşınır. Kırılgan eşyaların eşyalar altında kalıp zarar görmemesi için belli bir düzene göre eşyalar araca yerleştirilir. Kısa sürede eşyalar yeni evinize taşınır. Taşıma işlemi burada da devam eder. Eşyaların montajı ustalar tarafından sağlanır ve uygun gördüğünüz şekilde evinize eşyalar yerleştirilir. Bayan elemanımız mutfak eşyalarınızı yerleştirmenize yardımcı olur. Size de evinizde huzur içinde yaşamak kalır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Bir önceki yazımız olan Gazi Mahallesi Evden Eve Nakliyat  başlıklı makalemizde Gazi Mahallesi Evden Eve Nakliyat, Gazi Mahallesi Nakliyat ve Gazi Mahallesi Nakliyat  Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.