Gölbaşı Nakliyat

Posted on 14/01/2018 · Posted in Hizmetler

Gölbaşı Nakliyat

Nakliye hizmeti günümüzde birçok insanın taşınma konusunda ki kurtarıcı meleği olarak görülmektedir. Nakliye sektörü duyulan ihtiyaçtan doğmuş, hızlı bir gelişim gösterip varlığını devam ettirmektedir. Nakliye sektöründeki rağbet iş arayışında olan kişilere bir ekmek kapısı olmuş ancak bu durum nakliye hizmeti sunan firmalarda kalite farkına sebep olmuştur. Nakliyeciler uzman bir kadroya sahip olmadan bu hizmeti sunabilir duruma gelmiştir.

Sizde evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız öncelikle nakliyat firmalarının sunduğu taşımacılık hizmetini araştırmalı müşterilerinin olumlu olumsuz geri dönüşlerini göz ardı etmemelisiniz. Taşımacılık için talep edilen nakliyat fiyatları farklılık göstermektedir. Kaliteli hizmet uygun fiyata alınabilir. Bu yüzden öncelikle hizmetin kalitesi ve talep edilen ücret değerlendirilmelidir. Nakliyat firmaları iyi araştırılmalıdır.

İyi Bir Firmadan Alınacak Hizmetler

.Güler yüzlü taşımacılık hizmet sunar,

.Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışır,

.Kaliteli hizmet sunar,

.Empati yeteneğine sahip uzman kadrosu vardır,

.Sigortalı taşımacılık hizmeti sunar,

.teknolojik imkânlardan faydalanır.

 

Gölbaşı Nakliyatın Faydaları

Gölbaşı nakliyat olarak kurumsal hizmet anlayışı ile çalışmakta ve bünyemizde çalışan her elemanı ailemizin bir parçası olarak görmekteyiz. Ailemize katılan her elemanı belli bir süre stajyer olarak görmekte ve belirli eğitimlere tabi tutmaktayız. Hem kendi bedeni sağlığını koruması hem de kaliteli hizmeti sizlere sunabilmesi için doğru kaldırma ve eğilme teknikleri, paketleme malzemelerini tanıma ve doğru malzemeyi seçme, taşıma teknikleri hakkında eğitimler verilir. Sizlere hizmet vermek için en az dört kişi evinize gelmekte ve aralarında mutlaka bir bayan eleman bulunmaktadır. Eşyalarınız sigortalı taşınır ve taşınma öncesinde sigortalı taşıma hizmetinin önemi ve müşteriye faydaları konusunda bilgilendirilirsiniz. Hızlı sevkiyatı sağlamak amacı ile taşıma işleminde seyyar asansör kullanılır. Değerli eşyalarınızın hasar görmesini önlemek için uygun malzemeler ile kaplanır ve uygun boyutta kolilerde muhafaza edilir. Eşyalarınızın sarsılma esnasında kırılmaması içinde araç içinde halat ile muhafaza edilir. Eşyalar araç içine kırılma ve hasar görme riskine göre yerleştirilir. Böylelikle hasar görecek eşyaların altta kalıp kırılmasına müsaade edilmez. Teslimat hızlı sağlanır ve kısa sürede yeni evinize taşınmanız sağlanır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz

 

Bir önceki yazımız olan Evren Nakliyat başlıklı makalemizde Evren Nakliyat, Evren Nakliyat Firmaları ve Evren Nakliyat Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.