Güdül Nakliyat

Posted on 09/01/2018 · Posted in Hizmetler

Güdül Nakliyat

İnsanların var olduklarından bu yana, nakliye işleri de var olmuş ve çeşitli badireler atlatarak bu günümüze kadar gelmiştir. Bu sebepler yani değişiklikler, günümüz ilerleyen teknolojileri sayesinde, daha kolay ve rahat şekilde yapılmaktadır. Ancak eskiden bu nakliye işlerini, kervanlar aracılığı ile at, eşek deve, katır, öküz gibi yük hayvanları kullanarak bunlara da kağnı veya at arabası bağlayarak yapmaktaydılar. Anacak bu nakliye şekli hem tehlikeli hem de çok zaman almaktaydı. Ve devamlı eşkıyaların tehdidi altındaydı. Oysa artık evden eve nakliyat hizmetleri hız, güvenli ve son model teknolojik araçlar kullanılarak yapılmaktadır. Bu gibi kolay şartlarda nakliye yapılmasına rağmen, işi hakkıyla yapmayan merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalarda, hala varlıklarını korumaktadır ve işini dört dörtlük laiki ile yapan firmaların da, insanların güveni açısından, mağdur olmalarına neden olmaktadır.

Çalışma Şeklimiz ve Prensiplerimiz

Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübelerden de yararlanarak, taşımacılık hizmetiniekmek kapısı olarak görmüş, vermiş olduğu bu hizmetin önemini kavramış olduğundan, işine saygı duyarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan ve ciddiyetinden asla ödün vermeyen firmamız, Ankara’da bulunan nakliyat firmaları arasında, ön sıralarda yerini almıştır. Temel prensip olarak müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Peki siz sayın müşterilerimize nasıl bir hizmet sunmaktayız?

  • Eşyalarınızı, de monte işlemleri sonrası, uygun ve kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak ambalajlıyoruz.
  • Son model araçlarımız ve uzman personellerimizle eşyalarınızı taşıyoruz.
  • Taşıma işlemlerinizi, sigortalı ve sözleşmeli olarak yapıyoruz.
  • Eksper hizmeti sunuyoruz.
  • Taşınacağınız yerin özelliğine göre asansörlü taşımacılık yapıyoruz.

Bize Ulaşmak ve Bizimle Çalışmak İçin Yapmanız Gerekenler

Bize ulaşmak ve vermiş olduğumuz kaliteli hizmetimizden yararlanmak için iletişim numaramızı aramanız veya internet sitemizde bulunan formumuzu doldurmanız bu kaliteli hizmeti bizden almak için yeterli olacaktır. Sitemize girerek veya bizi arayarak, nakliyat fiyatları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Güdül nakliyat firmamız, evden eve taşıma hizmetini en ekonomik ve kaliteli şekilde yerine getirerek bu hizmeti sizlere sunmaktadır. Nakliyeciler için araştırma yaparken, bize danışmadan, bizden fiyat ve fikir almadan karar vermemeniz, sizin menfaatinize olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Elmadağ Nakliyat başlıklı makalemizde Elmadağ Evden Eve Nakliyat, Elmadağ Nakliyat ve Elmadağ Nakliyat Firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.