Hacettepe Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Posted on 03/01/2018 · Posted in Haberler

Hacettepe Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Kullanmakta olduğunuz ya da sizin için değerli olan herşeyin bir zarar görmesini istemeyeceğiniz aşikâr bir durumdur. Bu noktada evden eve nakliyat hizmeti veren kaliteli ve güvenilir bir firma bulmak oldukça zor bir durumdur. İşte biz bu sektörün içinde yıllardır bulunmanın verdiği rahatlıkla, kazandığımız müşteri memnuniyeti ile ve en önemli dürüst yaklaşımımızla taşımacılık sektöründe deyim yerindeyse yerimiz oturmuştur. Biz eşyaların taşınması sırasında hasar görmemesi, kırılmaması, zarar görmemesi ya da deforme durumları yaşanmaması için önceden müşterimizle olan tüm görüşmelerimizde bu tür olumsuzlukların yaşanmaması adına önlemler almayı misyon edinmiş bir firmayız.

Nakliye işleri çeşitli sebeplere bağlı olarak evi farklı bir yeri taşımak durumunda kalındığında gündeme gelen bir konudur. Biz bu işin içinde olan bir firma olarak güvenilir firmalarla iletişim kurmanın gerekliliğinin hem iş öncesi hem özellikle sonrasında büyük avantajlar getirdiğini,can sıkıcı durumlar yaşanmayacağını tavsiye ederiz. Nakliyat firmaları; sektörde sayıları oldukça fazla olup ancak olması gereken tüm kriterleri barındırmayan bir şekilde bizim gibilerin arasında olanlar da mevcut olup; maalesef ki insanlarımızın güven duygusunu kullanıp mesleği kötüye doğru yönlendirmektedirler.

Evden Eve Nakliyatta Sigortanın Önemi

Nakliyat sırasında sigortanın önemi son derece dikkat çekici boyutlardadır. Zira anlaşma öncesinde yapılan ekspertiz sonrasında belirlenen eşyaların değer tespitinin yapılıp rapor edilmesi sonrasında bir nakliyat fiyatları adı altında meblağ müşteriye sunulur. Bu sunum sonrasında sigorta işlemleri başlatılmış olunur. Sigorta kapsamında taşınması gereken eşyalar böylelikle taahhüt içerisinde alınıp teslim edilir. Nakliyeciler böylelikle bu aşamayla birlikte müşterinin özellikle maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarını güvenle taşımış olurlar.

Asansörlü Nakliye Hizmetimiz İle Sizinleyiz

Gerek ev gerek iş yeri taşımacılığında asansörlü sistem adı altında yapılan nakliyelerde hem eşyalar zarar görmeden hem de çok daha hızlı ve kısa sürede yapılan transferler sözkonusu olup çokça tercih edilmektedir.

  • Taşımacılıkta müşteriye güven duygusu verilmesi esastır.
  • Evden eve taşımacılıkta kalite, profesyonellik, detaycı yaklaşım ve hızlı çözümler aranılan özelliklerdir.
  • Bir nakliye şirketinden beklenti maddi ya da manevi değeri olan eşyaların zarar görmeden transferidir.
  • Bir nakliye sırasında en önemli aşama paketleme aşamasıdır.

Hacettepe Mahallesi evden eve nakliyat olarak kurulduğumuz günden bu yana hizmette sürekli kendimizi yenilemeye giden bir iş politikası içerisinde olup, müşterimize en profesyonel halimizle ayrıcalıklarla imkânlar sunma yoluna gittik ve bunu da devam ettireceğiz. İşimizde her zaman sistemli ve planlı olmayı benimsemiş bir ekip olarak nakliye sektörünü adını lekelemeyen bir ekiple işimizin başındayız. Sunduğumuz imkânlar doğrultusunda müşterimize hem hızlı, hem kaliteli, hem güvenilir hem de ekonomik anlamda hizmet vermek bu sektörün profesyonelliğidir. Bizden bu hizmeti dört dörtlük alabileceğiniz garantisini sizlere sunmaktan onur duymaktayız.

 

Bir önceki yazımız olan Etlik Mahallesi Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde Etlik Mahallesi Evden Eve Nakliyat, Etlik Mahallesi Nakliyat ve Etlik Mahallesi Nakliyat Firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.