ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Hastane Taşımacılığı.

Hastane Taşımacılığı

Ülkemizde ve diğer toplumlar arasında en önemli faaliyetleri yürüten merkezi işletimler temeli sağlık olan hastane ortamlarıdır. Her işlemin son derece titizlikle sunulduğu bu alanların da çoğu zaman yer değiştirme gereksinimleri doğmaktadır. Bu çerçevede gelişen nedenler daha geniş, kapsamlı mekan alanı ya da bulunulan alanın artık kullanılmayacak duruma gelmesinden kaynaklanmaktadır. İnsanların yaşamsal faaliyetlerinin ve rahatsızlıklarının kontrollü bir tutum ile iyileştirmesine yardımcı yükümlülükleri taşıyan ya da tüm tedavi teşkilatına sahip olan bu merkezlerin taşınma işlemleri oldukça hızlı ve ehemmiyet gerektirmektedir.

 

Bu alanda hizmet sunan firmamız, kalifiyeli personelleri ile hastane taşımacılığı uygulamalarını planlı bir organize tutumuyla izleyerek, sizlere yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte taşımacılık alanında dinamik ve titiz elemanlarımız ile kusursuz hizmet sağlamaktayız. Buna takiben hastane içi malzemelerinin devamlılık halinde sterilize edildiğinin farkında olan firmamız, bu konuda son derece hassasiyetli çalışma yürütmektedir. Bunun için başlıca kurulma sebebi sağlık olan hastane eşyalarının taşınma uygulamalarında zarar görmemesi için mutlaka profesyonel yardım alınması gerekmektedir. Bu yüzden gönül rahatlığı ile bizlere ulaşım sağlayarak, sağlık kurumunuzun taşınmasında desteğimizi alabilirsiniz.

Kurumsal Merkezlerin Taşımacılığında Öncüyüz

Firmamız profesyonelliği ve kurumsal nitelikleri taşımakta olup, hastane taşımacılığı konusunda en verimli – atik hizmet sunabilecek kişileri tercih etmektedir. Buna bağlı olarak hizmetlerimizin her aşamasında kalite farkımızı ortaya koyarak, kriterlerimizi üst seviyelere çıkartmaktayız. Hastane içi malzemelerin aktarım işlemleri her ne kadar zahmetli ve yorucu görünüyor olsa da bizler, yaptığımız programlı çalışma sayesinde hiçbir noktasını atlamadan özverili bir şekilde bitirebilmekteyiz. Firmamız hizmet verdiği günden itibaren özel ve devlet hastaneleri, sağlık ocakları ya da polikliniklerce işlemlerimizle beğenilmenin ve talep görmenin gururunu yaşamaktayız. Firmamızın titizlikle sürdürdüğü taşımacık hizmetleri;

  • Hastane içi aksamların öncelikle analizi yapılmaktadır.
  • İç alanlarında ya da her odada bulunan eşyaların özenle notu alınmakta ve ambalaj sayısı ( rapor ) çıkartılmaktadır.
  • Hastane içinde bulunan özel evrakların titizlikle paketlenmesi yapılmaktadır.
  • Steril sağlık malzemeleri, yataklar, sandalyeler, elektronik aletler, bilgisayarlar, ilaçlar vb. malzemelerin kapsamlı bir şekilde paketlenip, taşınmasını sağlamaktadır.
  • En önemli sağlık makinelerini ve insan değerlerini ölçen büyük makine aksamlarının dikkatlice nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.
  • Kurumsal merkezlerin taşınma işlemlerini kurumsallık çizgimizle yürütmekteyiz.

Nitelikli Hastane Taşımacılığında Her Daim Yanınızdayız

Kurumsal hizmet anlayışı ile sunduğumuz hastane taşımacılığı işlemlerimizi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine odaklı olarak devam ettirmekteyiz. Firmamız uzman ekspertizlerin eşliğinde hizmetlerini kısa zamanda sorun olmaksızın gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra aynı bölge içerisinde yapılan merkezi taşıma faaliyetlerimiz dışında talepleriniz doğrultusunda şehirlerarası hizmetlerimizde bulunmaktadır. Buna takiben çalışanlarımız ile dikkatli işlem gerçekleştirerek, taşınması gerekli olan sağlık merkezlerinin tüm araçlarını eksiksiz bir şekilde yerine ulaştırmaktayız.

 

Bununla birlikte firmamızın taşımacılık alanındaki yeterlilik belgelerine bağlı olarak uluslararası standartlara uygunluk gösteren depo alanları mevcut olmaktadır. Ayrıca nakliye sunumlarımız içerinde kullandığımız araçlar geniş açılı olup, son derece rahat taşıma gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra malzemelerin her birine ayrıca sigorta işlemi uygulayarak, olası sorunlarda eşya zayiatına izin vermemekteyiz. Firmamız nitelikli hizmetleri ile hastanelerin irili, ufaklı her parçasını taşıma sırasında gereklilik duyulduğu takdirde asansörlü hizmet de sağlamaktadır.

 

Bunun akabinde firmamız hastanelerin nakliye işlemlerini ekonomik açıdan en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bunun yanında eşyaları belirlenen vakit çerçevesinde konuşulan adrese itina ile teslimini gerçekleştirmekteyiz. Bu yüzden bizlerle bağlantı kurduğunuz anda hemen sizlerin yanında olarak taşınma işlemlerinizi yaparız. Bunun için 7/24 sunduğumuz danışman telefon hattımız ile bizlere ulaşarak, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.