Haymana Nakliyat

Posted on 14/01/2018 · Posted in Hizmetler

Haymana Nakliyat

Nakliye sektörü günümüzde hızlı gelişim gösteren ve büyümeye devam eden bir sektördür. Günümüzde her insan kadın erkek demeden iş hayatına katılmış ve gün içerisinde aşrı yorulmaktadır. Kadın erkek demeden insanlar hayatlarının büyük bir bölümünü iş hayatında geçirmektedir. Bir evden yeni bir eve taşınma kararı alındığında ise insanlar büyük bir yük altında kendini hissedebilmektedir. Çalışan kadınlar, çocuklu aileler taşınma eyleminde amatör çabalarının yeterli olmayacağını düşündükleri için profesyonel yardıma ihtiyaç duymaktadırlar.

Profesyonel Desteğin Faydaları

  • Nakliyat firmaları  daha ekonomiktir,
  • Kısa sürede eşyaların paketlenmesi ve taşınması sağlanır,
  • Minimum fiziki güç kullanılır,
  • Hızlı sevkiyat sağlanır,
  • Eşyaların hasar görme oranı minimumdur,
  • Eşyaların eve dizilmesi daha kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Taşımacılık hizmeti almak istenildiği takdirde öncelikle evden eve nakliyat hizmeti sunan nakliyat firmaları araştırılmalıdır. Nakliyat fiyatları nakliyecilerin sunduğu hizmet sebebi ile farklılık gösterebilmektedir. Nakliyecilesundukları emek karşılığı belli bir ücret talep etmektedir. Bu ücret taşınılan eşyanın fazlalığı, taşınılacak yerin mesafesi ile doğru orantılı olarak artıp azalabilmektedir.

 

Firmamızın Sağladığı İmkânlar

Sunduğumuz kalite hizmet ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile sektörde lider firma olan firmamız çalışanları ile bir bütün olarak size hizmet sunmaya yıllardır devam etmektedir. Nakliyecilik sektöründe fiziki güçten çok teknolojiden yararlanılmasını düşündüğümüz için teknolojinin sunduğu imkânları zirvede kullanmaktayız. Her çalışanımızın bedeni sağlığını önemsemekte ve ağır yükler ile merdivenden in çık yapılmaması için bu sırada da zaman kaybı yaşanmasını önlemek için seyyar asansör kullanmaktayız. Nakliye sektöründe avantajları fazla olan seyyar asansör on beş metre yüksekliğe kadar ulaşımı sağlamakta ve eşyaların taşınma sırasında hasar görme oranını minimum seviyeye indirmektedir. Birbirinden farklı taşıma kapasitesine sahip olan araçlarımız eşyalarınıza uygun aracı seçme imkanı sunmaktadır. Bünyemizde çalışan her elemanımız aktif sahada çalışmadan önce belli bir süre stajyer olarak görülmekte ve belli eğitimlere tabi tutulmaktadır. Bu eğitimlerin başında iş sağlığı ve güvenliği gelmektedir. Beden sağlığını korumak için doğru kaldırma ve taşıma teknikleri eğitimi de almalarına özen göstermekteyiz. Her eleman ailemizin bir parçası olarak görülmekte ve özenle seçilmektedir.  Sizlerde sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Evren Nakliyat başlıklı makalemizde Evren Nakliyat, Evren Nakliyat Firmaları ve Evren Nakliyat Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.