İncesu Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Posted on 08/01/2018 · Posted in Haberler

İncesu Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Günümüzde bayan ve erkek eşit olarak iş hayatına girmiş ve günlerinin büyük bir bölümünü çalışma hayatında geçirmektedirler. Taşınma işleminde ise nakliyeciler ile yardım almadan ev taşımak tam bir kabus haline gelebilmektedir. İlkel yöntemler ile taşınma eylemi gerçekleştirilmek istenildiğinde ise birçok zorlukla karşılaşılır. Örnek verecek olursak evinizin asansörsüz bir apartman dairesi ise ve daracık merdivenlere sahip ise mobilyalar taşınıldığında çizilebilmekte, ani bir dikkatsizlik sonucu düşüp kırılabilmektedir. Bununla birlikte taşıma işlemi esnasında sağlık sorunları da yaşayabilirsiniz. Araç kiraladığınız takdirde ise yüklü bir ödenek talep edilebilir. Sigortasız taşıma gerçekleştirildiği için hasar gören eşyaların bedeli ödenememektedir. Bütün bu sorunları yaşamamak için evden eve nakliyat hizmeti sunan nakliye firmaları ile iletişime geçerek taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Ancak nakliyat fiyatları nakliyeciler arasında farklılık gösterebildiği gibi sunulan hizmette farklılık gösterebilir.

Kaliteli Nakliye Hizmetinin Vazgeçilmez Unsurları

  • Güler yüzlü evden eve nakliyat hizmeti,
  • Her bütçeye uygun fiyat talebi,
  • Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışma,
  • Müşteri memnuniyetine önem verme,
  • Teknolojik imkânlardan faydalanma,
  • Firmanın depo ve çeşitli araçlara sahip olmasıdır.

Nakliye alanında hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetine özen göstermekte ve vazgeçilmez prensibi olarak görmektedir. Kurumsal hizmet anlayışı ile hizmet veren taşımacılık firmamız kalitenin adresidir.

Firmamızın Hizmet Sunum Aşamaları

Eğitimli uzman kadromuz taşınma işleminden önce evinize sizi ziyarete gelir ve taşınacak eşyaları görür. Sigorta işlemi için gerekli imzaları atmanıza yardımcı olunur. Uzman kadromuz taşınma günü evinize tekrar gelerek eşyaların hasar görmeyecek şekilde koruyucu özel malzemeler ile paketlenmesi sağlanır. Ustalarımız duvarlara montaj edilmiş eşyaları de monte eder ve L arabası ile parkeleri çizmeden taşınması sağlanır. Daha sonrasında mutfak eşyaları paketlenir seyyar asansör aracılığı ile araca taşınır. Araca taşınan eşyalar büyük tekparça eşyalar aşağıda kırılgan eşyalar üstte olacak şekilde yerleştirilir.  Yeni evinize taşınır. Sigortalı taşınan eşyalarınız tüm özene rağmen hasar gördüğü takdirde sigorta tarafından zararınız ödenir. Yeni evinize özenle taşınan eşyalarınız uygun gördüğünüz şekilde yerleştirilir. Montajı sağlanacaklar montaj edilir. Geriye yeni evinizde huzurla oturmanızı temenni etmek kalır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Güvenevler Mahallesi Evden Eve Nakliyat  başlıklı makalemizde Güvenevler Mahallesi Evden Eve Nakliyat, Güvenevler Mahallesi Nakliyat ve Güvenevler Mahallesi Nakliyat Firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.