ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Konsolosluk Taşımacılığı.

Konsolosluk Taşımacılığı

Konsolosluk taşımacılığı, ayrı bir profesyonellik gerektirir. Çünkü konsolosluklar, kurumsal şirketler içerisinde gizliliğin çok önemli olduğu bir yapıdadır. Konsolosluk, bağımsız bir devletin yurttaşları ile ilgili hizmetlerini sağlamak ve hükümetine karşı siyasi ve ekonomik bilgi vermek, bu arada ülkesinin çıkarlarını korumak ve diğer ülkelerle ticaret amacıyla kurulan resmi daireler olduğu düşünülürse gizliliğin önemi anlaşılır. Taşınma ihtiyacı duydukları zamanlar olabiliyor ve bu yüzden güvenilir bir nakliye firmasına ihtiyaç duyuyorlar. Özellikle arşiv ve kütüphane bölümleri taşınma sırasında özel bir uzmanlık gerektiriyor.

Konsolosluk Taşımacılığı Hizmetleri

Konsolosluk taşımacılığı için güvenli ve tecrübeli bir firma olarak, beklentilerinizi ve detayları öğrenmek için exper göndererek taşınma ile ilgili bilgileri alarak, fiyatlandırma yapıyoruz. Anlaşma sağlandıktan sonra sözleşme imzalıyor. Taşınma tarihine kadar, firma olarak exper raporu doğrultusunda taşınma planı hazırlayarak; gerekli paketleme malzemeler hazırlanıyor.

Konsolosluk Taşıma

Konsolosluk taşımacılığı için randevu tarihinde, gerekli donanım ve personel eşliğinde hazır olan firmamız, öncelikle gizlilik gerektiren arşiv bölümünde bulunan malzemeleri, su geçirmeyen kolilere paketler ve numaralandırır. Her işlem titizlik içerisinde yürütülür. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilirsiniz.

Ofiste bulunan mobilyalar, marangozlar eşliğinde sökülerek, nakliye personeli tarafından paketlenir. Kırılma riski bulunan eşyalar, köpüklerle ya da hava yastıkları ile yaşanmaz ihtimali olan olumsuzluklara karşı desteklenerek, havalı naylonlara sarılarak koli yapılır. Nakliye personeli tarafından, planlamaya uygun olarak tüm malzemeler araca yüklenir. Adrese gidilerek, numaralandırmaya göre indirilen eşya ve malzemeler, görevli personelinizin uygun gördüğü yerlere yerleştirilir. Mobilyalar monte edilerek, dizayn sağlanır. Çalışanlara ait özel eşyalar teslim edilerek, taşınma işlemi bitirilir.

Konsolosluk Taşımacılığı Firma Özelliklerimiz

Firma olarak şehir içi ve dışı nakliyat hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyetine önem verdiği için, personelini de her türlü eğitim ile destekleyerek kaliteli hizmet sunmaktadır. Şehir içi taşımacılıkta hizmetimizi 1 gün içerisinde tamamlayıp; şehir dışı hizmetlerimiz için yolculuk süresi dahil maksimum 4 gündür. Öncelikli amacımız güven içerisinde, uygun fiyatlarla sorunsuz teslimat olup, 7 gün 24 saat verdiğimiz müşteri hizmetleri ile her türlü sorularınızı cevaplandırmaktayız.