Küçükesat  Mahallesi Evden Eve Nakliyat 

Posted on 11/01/2018 · Posted in Haberler

 

Küçükesat  Mahallesi Evden Eve Nakliyat

İnsanlar yoğun iş temposu içerisinde kendilerine yeterli zaman ayıramamaktan şikâyet etmektedir. Yeni bir eve taşınmak ise yoğun iş temposunda koşuşturan insanlar için tam bir kâbus haline dönüşmektedir. İnsanlar taşınma konusunda bu sebeple yardıma ihtiyaç duymakta ve günlerce sürecek taşınma hazırlığının yükünden kurtulmak istemektedir. Günümüzde taşınma konusunda yardımcı olabilecek evden eve nakliyat firmaları doğmuş ve varlığını sürdürmektedir. Nakliye hizmeti veren firmalar belli ücretler talep etmekte ve belli kalitede hizmet sunmaktadır. Taşınma işlemi için taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğinizde nakliyat firmaları araştırılmalı ve nakliyat fiyatları detaylı incelenmelidir. Nakliyeciler tek düze standart hizmet vermemekte hizmette farklılık görülmektedir.

Firmamızdan Alabileceğiniz Hizmetler

  • Nakliye hizmetinden faydalandığınızda kısa sürede taşınma işlemi gerçekleşir,
  • Nakliyat firmaları hizmeti için teknolojik imkânlardan faydalanılır,
  • Nakliye sırasında eşyalar hasar gördüğü takdirde hasar bedeli ödenmektedir,
  • Eşyalar uygun taşıma kapasitesine sahip araç ile taşınarak eşyaların hasar görmesi önlenmektedir,
  • Uygun sayıda personel ile taşıma kısa sürede sağlanır,
  • Taşımayı sağlayan elemanlar eğitimli kişilerdir.

Küçükesat evden eve nakliyat firması olarak bölgemizde lider firma olma onurunu taşımaktayız. Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet sonrası olumlu geri dönüşler hizmetimizin kalitesini ortaya koymakta ve bizlere daha çok çalışmak için güç vermektedir. Teknolojik  imkânlardan en üst seviyede yararlanmakta elemanlarımızın minimum düzeyde fiziksel güç kullanması sağlanmaktadır. Eğer taşınmak üzere olduğunuz ev on katlı bir dairenin en üstünde ise ve daracık merdivenlere sahip bir apartman dairesinde oturuyor iseniz seyyar asansör yardımı ile taşımacılık işlemini kolaylaştırmaktayız. Sigortalı taşıma sağlamaktayız. Elemanlarımız eşyaları belli bir süzene göre taşımaktadır. Araca önce de montajı sağlanan ağır eşyalar ve beyaz eşyalar taşınır daha sonra ise orta boyutlu eşyalar ve kırılgan hassas eşyalar yerleştirilir. Taşınan eşyalar halat yardımı ile desteklenerek kısa sürede yeni ev adresinize taşınır. Yeni ev adresinize özenle taşınan eşyalar sırası ile yerleştirilir ve montajı sağlanacak eşyalar öncelikle montaj edilir. Bayan elemanımız mutfak eşyalarınızı yerleştirir. Seyyar asansör ile yeni evinize taşınan eşyalar kısa bir sürede taşınıp yerleştirilmiş olur. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçerek nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kocatepe Mahallesi Nakliyat başlıklı makalemizde Kocatepe Mahallesi Nakliyat, Kocatepe Mahallesi Nakliyat Firması ve Kocatepe Mahallesi Nakliyat Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.