ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Kurumsal Taşıma Liftli Kamyonlar.

KURUMSAL TAŞIMA LİFTLİ KAMYONLAR HİZMETİ

Büyük kuruluş ve işletmeler için taşıma ve nakliyat her zaman çok masraflı bir iş olmuştur. Sıradan firmaların ve taşımacılık hizmeti konusunda yeterli olmayan nakliyat firmalarının sunduğu yetersiz hizmet nedeniyle kayıplar, hasar ve zamanında yapılamayan teslimatlar söz konusu olmaktadır. İşin uzmanı bir nakliye & taşımacılık hizmeti arayanların imdadına yetişen Özgür Nakliyat, kurumsal taşıma liftli kamyonlar hizmetiyle 1995 yılından bu yana müşteri memnuniyeti yaratma gayetiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara merkezli firmamız, deneyimli kurumsal yapısı, daima yenilik ve gelişime açık vizyonuyla yüzlerce işletmeye profesyonel hizmet sunmaktadır.

Taşımacılık ve nakliye araçlarımızın başında liftli kamyonlar gelmektedir. Günümüz şartlarına uygun, modern ve geniş kapasiteli araçlarımız düzenli olarak bakım görmektedir. Deneyimli şoför ve nakliye ekibiyle kapıdan kapıya taşımacılık yapan araçlarımız, hem şehir içinde hem şehirlerarası düzeyde nakliye ihtiyaçlarınız için hızlı çözümler üretmektedir. Kurumsal taşıma liftli kamyonlar, sıradan kamyon ve araçların kapasitesinin yetmeyeceği durumlarda devreye giren özel bir taşımacılık hizmetidir. Kurumunuz için önem arzeden büyük hacimli eşya veya cihaz – makine gibi ağır yükler, deneyimli ekibimiz tarafından liftli araçlarla, taşımacılık kurallarına uygun olarak dilediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Liftli araçlarımızda bulunan transpaletler, eşyalarınızın zarar görmeden yerinden alınıp araçlarımıza taşınmasını sağlamaktadır. Özellikle taşınması zor bölge ve yüksekliklerde bu tür araçlar pratik çözüm anlamında size zaman kazandıracaktır. Liftli araçlarımızın bir diğer yararıysa sizi vinç ve benzeri araçlar için fazladan ücret ödemekten kurtarmasıdır. Hizmet verdiğimiz alanda etkin bir çözüm olan kurumsal taşıma liftli kamyonlar hizmetimiz, sadece nakliye bedeli olarak size yansıyacak, bunun dışında ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. Aynı zamanda güvenli bir aktarma aracı olan liftli araçlar, makine, cihaz ve benzeri eşyaların zarar görmesini engellemektedir.

Özgür Nakliyat dünyasının size sunduğu bu özel hizmet uygun fiyatlı taşımacılık işlemlerimizden biridir. Garantili, sözleşmeli ve sigortalı taşımacılık anlayışımızdan yararlanan memnun müşterilerimizden biri olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.