ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Laboratuar Taşımacılığı.

Laboratuar Taşımacılığı

Laboratuar taşımacılığı yapmak isteyen şirketlere uzman ekibimizle, her türlü desteği sunmaktayız. Konu ile özel bir uzmanlık gerektiğini bilincinde olarak, personelimize gerekli eğitimler verilmektedir. Bu sayede taşıma sonrasında müşterilerimizin memnuniyet oranı %100 olmaktadır. Taşıma sırasında paketleme malzemeleri açısından en çeşitli olan taşımacılıktır. Çünkü laboratuar malzemelerindeki çeşitlilik ve hassasiyet yüzünden, her malzeme ya da cihaz için özelliklerine uygun paketleme yöntemi kullanılmalıdır.

Laboratuar Taşımacılığı Süreci

Laboratuar taşımacılığı için, firmamız müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz durumda, taşıma sırasındaki işlemler hakkında ön bilgi verilerek, exper yönlendirilmesi yapılır. Experimiz tarafından taşınma hakkında detaylar sizinle paylaşılarak laboratuar içerisindeki malzemelerin tespiti yapılır. Çok fazla kırılacak malzeme ve hassa cihazlar mevcut olduğu için inceleme detaylı olacağı için biraz zaman alır. İnceleme sonrası fiyat belirlemesi yapılır ve firmamız ile uygun görmeniz durumunda anlaşma imzalanarak; taşınma işlemi için başlangıç yapılır.

Experimiz tarafından alınan bilgiler doğrultusunda taşınma sırasında gerekli olacak paketleme malzemeleri hazırlanır. Çünkü ekipmanın eksiksiz olması hem malzemelerin zarar görmemesi açısından hem de taşınma işleminin kısa sürede tamamlanması için çok önemlidir.

Taşınma sırasında kullanılabilecek paketleme malzemeleri; sandık, sepet, köpük, jel, tekerli arabalar, kutu, sünger,… gibi oldukça detaylı olmalıdır. Aynı zamanda şirket personeliniz tarafından alınan detaylar ile taşınma planı hazırlanır. Çünkü malzemelerin belli bir düzen ve sıra içerisinde paketlenmesi hem malzemelerin hasar almasını engeller, hem de yerleştirme sürecini hızlandırır.

Laboratuar Taşımacılığı Hizmetlerimiz

Laboratuar Taşımacılığı için gerekli malzeme ve donanım hazırlandıktan sonra, taşınma günü sabah saatlerinde planlama doğrultusunda hemen paketleme işlemine başlanılır. Malzemelerin özelliklerine uygun paketleme işlemi yapılır ve numaralandırma yapılır. Laboratuar içerisinde çok fazla önemli evrak olması nedeniyle, personelinizin uygun gördüğü sıra içerinde su geçirmez kutulara numara verilerek paketlenir. Bu sırada mobilya gibi eşyaları, marangozumuz sökerek, personel tarafından paketlenir. Taşıma için gerekli büyüklükte hazırlanan kamyona, planlama doğrultusunda numara göre paketler yerleştirilir. İstenilen adrese gidilerek, paketler numara sırasına göre indirilerek; şirket personelinizin uygun gördüğü yerlere, düzen içerisinde yerleştirilir.

Taşınma bittikten sonra personeliniz tarafından gerekli kontroller yapıldıktan sonra taşınma işlemi bitmiş olur.