Mamak Nakliyat

Posted on 23/01/2018 · Posted in Hizmetler

Mamak Nakliyat

Günümüzde evden eve nakliyat sektörü hızla büyümekte ve ihtiyaç doğrultusunda doğan bu sektör hızlı bir şekilde gelişim göstermektedir. Teknolojik gelişmelerle geçmişte ilkel yöntemlerle gerçekleştirilen nakliye hizmeti günümüzde amatörce çabalardan sıyrılarak profesyonelce yapılmaktadır. Bu sebeple taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğinizde karşınıza birçok seçenek çıkmakta ve karar vermekte zorlanabilmektesiniz. Karar verme aşamasında bazı noktalara dikkat etmenizi öneririm.

Nakliye Hizmeti Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler;

  • Firmanın evden eve nakliyat alanında deneyimli eleman çalıştırıyor olması,
  • Nakliye hizmeti için dizayn edilmiş özel araç kullanıyor olması,
  • Sigortalı taşıma hizmeti sunuyor olması,
  • Güler yüzlü hizmet sunuyor olması,
  • Nakliyat firmalarıhakkındaki olumlu olumsuz geri dönüşleri incelemek,
  • Talep edilen nakliyat fiyatlarıile sunulan hizmetin doğru orantılı olması,
  • Uzman mobilya ustalarının firma bünyesinde çalışıyor olması.

Nakliye firması çalışanları empati yeteneğine sahip olmalı ve daha ilk iletişim kurduğunuz andan itibaren sizinle ilgilenmeli ve sorularınıza gelişigüzel değil sizi tatmin edici cevaplar vermelidir. İlk iletişimde gelişigüzel cevaplar veren bir çalışan sizin beklentilerinize cevap veren bir hizmet veremeyebilir.

Nakliyeciler kaliteli hizmeti sunabilmek için teknolojik imkânlardan mutlaka yararlanmalıdır.

Nakliyat Hizmetinde Firmamızın Önemi

Nakliye alanında lider firma olarak yıllardır kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Vazgeçilmez prensibiz müşteri memnuniyetidir. Sizlerden gelen olumlu geri dönüşlerden aldığımız güç ile hızla büyümekte ve alanımızdaki gelişimleri takip ederek sizlere daha iyi hizmet sunmak için teknolojik gelişmeleri hizmetimizde kullanmaktayız. Mamak nakliyat firması olarak Nakliyat kalitemize uygun şekilde çalışmakta ve eşyalarınıza gereken özeni göstermekteyiz. Eşyalarınız sigorta güvencesi ile taşınmakta ve alanında özel eğitim almış mobilya ustalarımız tarafınca mobilyalarınız özenle de monte edilerek koruyucu malzemeler ile ambalajlanmaktadır. Taşıma esnasında köşeye sürtme gibi istenmeyen bir durumda mobilyalarınızın hasar görmesi önlenmektedir. Seyyar asansör ile eşyaların taşımacılık için özel olarak dizayn edilmiş araçlara taşınması sağlanmaktadır. Böylelikle elemanlarımız daha az efor sarf etmekte ve kısa sürede hızlı taşımacılık sağlanmaktadır. Eşyalarınız belli bir dizayn ile araca yerleştirilmekte ve hassas eşyalarınızın hasar görmesi önlenmektedir. Yeni adrese ulaştırılan eşyalarınız seyyar asansör aracılığı ile kısa sürede evinize taşınmakta ve uygun gördüğünüz şekilde eşyalarınız yerleştirilmektedir. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde Kızılcahamam Evden Eve Nakliyat, Kızılcahamam Nakliyat ve Kızılcahamam Nakliyat Firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.