Memlik Mahallesi Evden Eve Nakliyat 

Posted on 05/01/2018 · Posted in Haberler

Memlik Mahallesi Evden Eve Nakliyat 

Son yüzyılda yeni iş sahaları ihtiyaca göre oluşmuş ve ihtiyaç doğrultusunda hızlı bir şekilde gelişim göstermiştir. Bu iş sahalarının başında nakliye sektörü gelmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar günümüzde azımsanmayacak derece çoğalmıştır. Taşımacılık işlemi için yüksek nakliyat fiyatları talep den nakliyat firmaları da gün geçtikçe artmaktadır. Bu sebeple gerekirse nakliyeciler ile görüşüp sundukları nakliye hizmeti hakkında bilgi edinmeli ve nakliye firmalarını karşılaştırmanız gerekir.

Nakliye Firmalarında Olması Gereken Özellikler

.Güler yüzlü ve sağduyulu hizmet veren eleman kadrosuna sahip olmalı,

.Bütçenize uygun nakliye fiyatları talep etmelidir,

.Müşteri memnuniyetine özen göstermelidir,

.Teknolojinin imkânlarından faydalanmalıdır,

.Eşyalarının yoğunluğuna uygun araçlara sahip olmalıdır,

.Geniş bir depoya sahip olmalıdır,

.Sigortalı taşıma hizmeti sunmalıdır.

Firmamızın Hizmet Anlayışı Ve Sunulan Hizmetin Kalitesi

Memlik mahallesi evden eve nakliyat firması olarak kurumsal hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyizMüşterilerimizin olumlu geri dönüşlerinden aldığımız güç ile her geçen gün büyümekteyiz. Bünyemizde çalışan elemanlarımızı ailemizden bir parça olarak görmekte ve çalışma sahasında iş sağlığı ve güvenliği hususuna itina göstermekteyizSizinle iletişime geçen eleman kadromuz ile taşınma işleminin gerçekleşmesine özen göstermekte ve kadro içerisinde bir bayan bulunmasına özen göstermekteyiz. Elemanlarımız aktif iş sahasında çalışmadan önce belli bir süre stajyer gibi görülmekte ve belli bir donanıma sahip olması için eğitimlere tabi tutulmaktadırEşyalarınız sigorta güvencesi ile taşınmaktadır. Böylelikle tüm özene rağmen eşyalarınız hasar gördüğü takdirde ödemenizin yapılması sağlanmaktadır. Eşyalarınız özen ve itina ile taşınmaktadır. Mutfak eşyalarınız gibi kırılgan eşyalarınızın itina ile paketlenmesi ve taşınması için bir bayan eleman, de montajı sağlanacak eşyalarınızın de montajını sağlaması için usta, taşıma işlemini gerçekleştirmesi için iki elemandan oluşan eleman kadromuz size özen ile hizmet sunmaktadır. Taşıma işleminin kısa sürede gerçekleşmesi için l arabası kullanılmakta ve seyyar asansörden faydalanılarak hem fiziksel güçten hem de zamandan tasarruf edilmektedir. Eşyalarınız belli bir düzene göre araç içine yerleştirilir ve kırılgan eşyaların altta kalıp zarar görmesi engellenmektedir. Nakliyeciler kadromuz kısa sürede eşyalarınızı yeni evinize taşır ve eşyaları yerleştirmenize yardımcı olur. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Etlik Mahallesi Evden Eve Nakliyat başlıklı makalemizde Etlik Mahallesi Evden Eve Nakliyat, Etlik Mahallesi Nakliyat ve Etlik Mahallesi Nakliyat Firmaları hakkında bilgiler verilmektedir.