ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Misyonumuz.

MİSYONUMUZ

Özgür Nakliyat Firması olarak verdiğimiz taşımacılık ve nakliyat hizmetlerine “fark yaratmak” ilkesiyle yaklaşıyoruz. Amacımız müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak ve firmamıza emanet edilen tüm eşya ve araçları maksimum güvenlik düzeyinde taşımaktır. Sektörde, 1995 yılından bu yana var olmayı sürdüren firmamız, şehirlerarası ve uluslar arası düzeyde taşıma hizmeti verirken geçerli güvenlik ilkelerine ve kurallara uygun hareket etmeyi esas almıştır. Bunun için profesyonel bir kadro kuran ve sektörde edindiği tecrübeyle kendi çalışanını bilinçli bir şekilde eğiten firmamız, insan kaynakları alanında ciddi oranda bir yatırım yapmıştır.

Özgür Nakliyat firması olarak, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık alanında en modern araçları kullanmayı daima kendine görev bilmiştir. Ev ve ofis taşımacılığı konusunda özel dizayn edilmiş nakliye araçları kullanan firmamız, özel kasa ve bölmeleriyle taşıtmak istediğiniz eşyaları zarar görmeden taşıyan geniş bir nakliyat ağına sahiptir. Farklı ve ayrıcalıklı yaklaşımımızla tüm müşterilerimize “ücretsiz uzman incelemesi” hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Yaşayacağınız hasar riskini minimuma indiren hizmetimizle sektörün öncü firmalarından biri olmanın gururunu siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Özgür Nakliyat verdiği hizmetlerin her aşamasında uzman çalışanlarla hareket etmektedir. Taşıma ve paketleme konusunda deneyimli bir ekiple yola çıkan firmamız, siz değerli müşterileriyle sözleşme yapar ve tüm taşınırlarınızı sigorta kapsamında korur. Sektörün en iyisi olmak için yola çıkan ve taşımacılık dünyasının yeniliklerini takip ederek çağı yakalayan Özgür Nakliyat, her zaman önceliğini müşteri memnuniyet hedefini hayata geçirmeye vermektedir.