ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Para Kasası Ve Piyano Taşımacılığı.

Kasa ve Piyano Taşımacılığı

Kasa ve piyano taşımacılığı, özel bir uzman ekip, özel bilgi ve teknikler ile diğer taşıma işlemlerinden farklı olarak yapılan nakliye şeklidir.

Her türlü çelik kasa ya da piyano evlerin, iş yerlerinin giriş katından en üst katlara kadar, zemin şekli önemli olmadan sorunsuz bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Özellikle piyona, çok hassas bir müzik aleti olduğu için, en ufak yanlışlık ciddi hasarlara neden olabilir.

Kasa ve Piyano Taşıma Faaliyetleri

Her taşıma işlemi birbirinden farklı olduğu için öncelikle kasa ve piyona taşımacılığı içinde bazı kriterlerin biliniyor olması gerekir. Experlerimiz tarafından taşınacak olan kasa ve piyona ile ilgili taşınacak kat sayısı, piyanonun çeşidi gibi,… detaylar öğrenilir. Böylece hem fiyat belirleme hem de gerekli hazırlıkların detayları için, alınan bilgiler doğrultusunda planlama yapılıyor. Fiyat konusunda Anlaşma sağlandıktan sonra yazılı sözleşme yapılarak; taşıma faaliyetlerine başlanmış olunuyor.

Kasa ve piyano ağırlık olarak çok fazla olduğu için taşınma sırasındaki kat sayısına göre gerekirse yükleme ve indirme sırasında vinç kullanılır. Taşıma için araca yüklenen piyano ve kasanın, her hangi bir sallantı durumunda hasar almaması için araç içinde sabitlenmesi sağlanır. Taşınacak adrese ulaşıldığında yine vinç sayesinde indirilen kasa, uzman ekibimiz tarafından gerekli malzeme desteğiyle hasarsız olarak istenilen yere taşınmaktadır.

Merdivenlerden kasa ya da piyano taşıma sırasında, her merdiven yapı ve şekline uygun kaliteli malzemeler ile kasa ve piyano hasar almadan, halı gibi eşyaların üzerinde de rahatlıkla kullanılabilecek kızaklar veya özel kaplama malzemeleri sayesinde bir zarar vermeden kasanız ve piyano taşınabiliyor. Piyanoda herhangi bir sökülmesi gereken parça varsa, marangozlarımız tarafından sökülerek, taşınma sonrasında monte ediliyor.

Kasa, Piyona Taşımacılığı ve Hizmetleri

Kasa ve piyano taşımacılığı için, ücretsiz exper hizmetimiz sonrasında taşınma yönelik hazırlıklar yapılır. Tarafınızdan belirtilmiş olan günde uzman personelimiz gelerek taşınma öncesi gerekli hazırlıkları yaparak (paketleme, demonte ve monte işlemleri gibi,…), istenilen adrese kasa ve piyano tarafından bir gün bile dolmadan ve hasar meydana gelmeden istenilen adrese teslim edilir.