ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Parça ve Yazlık Eşya Taşıma Kamyonları.

PARÇA VE YAZLIK EŞYA TAŞIMA KAMYONLARI NAKLİYE HİZMETİ

Ülkemizde şehirlerarası ve şehir içinde bilinen eşya taşıma kapasitesinin altında taşımacılık hizmeti veren kuruluşların sayısı oldukça azdır. Parça ve yazlık eşya taşıma kamyonları veya kamyonetleri söz konusu olduğunda, genellikle işinin ehli olmayan, taşımacılık konusunda bilgi ve birikimi olmayan kişiler bu hizmeti karşılamaya çalışmaktadır. Bu durumun sonucu olarak kayıp eşyalar, kırılan eşyalar söz konusu olabilmekte, müşteri memnuniyeti hiçe sayılmakta yahut zamanında teslimat yapılamamaktadır.

Parça ve yazlık eşya taşıma kamyonları ile nakliye hizmetleri yalnızca işinin ehli firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir. Parça taşımacılığı bildiğimiz ev eşyası miktarından az olan eşyalar için söz konusu olabildiği gibi, ev eşyası taşırken bazı parçaların ilave araçlarla taşınması olarak da tanımlanabilir. Yazlık eşyalar da yine büyük ev eşyalarına göre daha az eşya barındırdığı için bu konuda hizmet veren ek araçlar tercih edilebilir. Önemli olan müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak ve profesyonel elemanlar aracılığıyla bu ihtiyacı kusursuz olarak karşılamaktır.

Parça eşya taşımacılığı az eşyaya sahip bekâr veya öğrenciler için, çeyiz gibi az miktardaki eşyalar için ya da belirli teknolojik – mekanik cihazlar, makineler için birer ihtiyaç olabilir. Bu durumda uzman bir ekiple kapıdan kapıya taşıma hizmeti devreye sokulmalıdır. Özgür Nakliyat olarak, ülkemizde profesyonel anlamda pek rastlayamayacağınız bu hizmet kalitesini 1995 yılından bu yana müşterilerimize yaşatıyoruz. Parça ve yazlık eşya taşıma kamyonları ile onların özen gösterdiği, değer verdiği eşyaları sıfır risk ilkesiyle arzu ettikleri konumdan alıp, istedikleri konuma aktarıyoruz.

Ülkemizde geniş bir lojistik ağa sahip firmamız hem şehir içinde hem de şehirlerarası düzeyde nakliye hizmetleri sunmaktadır. Düzenli olarak bakımdan geçirdiğimiz araçlarımız, yeni modellerden tercih edilmiş olup deneyimli şoförlerimiz tarafından kullanılmaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz kendi bünyemizde eğitilmiştir ve farklı eşyalarda nasıl paketleme ve taşıma yapılacağı konusunda deneyimlidir. Özgür Nakliyat firmasından nakliye ve taşımacılık işlemleriniz için randevu alabilir, uygun fiyatlı ve sigortalı parça taşıma hizmetlerinden hemen yararlanabilirsiniz.