ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Şehirlerarası Kamyon.

ŞEHİRLERARASI KAMYON

Ulaşım ve nakliye hizmetlerinin gelişimiyle birlikte artık taşımacılık hizmetlerinde daha fazla seçeneğe sahibiz. Teknolojinin nimetlerinden yararlanan, size arzu ettiğiniz nakliye hizmetini sunarak, eşyalarınızı güvenli bir şekilde bir noktadan diğerine ulaştıran bu hizmetler, kuşkusuz insan yaşamını kolaylaştıran en önemli çözümlerden biridir. Şehirlerarası kamyon veya farklı taşıma araçlarını tercih ederken dikkat etmeniz gereken nokta, size hizmet vaat eden kuruluşun güvenilirliği, deneyimi ve kullandığı araçların kalitesi olmalıdır.

Şehirlerarası taşımacılık ve nakliye alanında fazla seçeneğin bulunması her zaman yararlı değildir. Özellikle birkaç araç temin edip hemen nakliye işine soyunan merdiven altı firmaların varlığı taşımak istediğiniz kıymetli eşyalarınız için büyük bir risk olacaktır. Bunun için güvenebileceğiniz, deneyimi ve referanslarıyla kendisini gösteren bir firmayla çalışmanız doğru bir seçim olacaktır. Özgür Nakliyat olarak bizler, 1995 yılından bu yana, Ankara merkezli olarak binlerce müşterimizin şehirlerarası nakliyat ihtiyaçlarını yerine getirdik. Kaliteli hizmet ve sağladığımız pek çok avantajın müşterilerimizde yarattığı memnuniyet, bize her etkili zaman motivasyon kaynağı olmaya devam edecektir.

Şehirlerarası kamyon gibi nakliye aracı ihtiyacınız söz konusu olduğunda bunu firmamızın deneyimli kadrosundan destek alarak gerçekleştirebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmamız, ev veya ofis gibi konumlardan eşyalarınızı alır ve ulaşacağı adrese zamanında teslim eder. Şehirlerarası kamyon ve diğer taşıma araçlarımız günümüz şartlarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Kapalı kasa ve son model kamyon ve kamyonetlerimizin yanında, ihtiyaca göre asansörlü kamyonlar da yine siz değerli müşterilerimizin emrinde olacaktır.

Firmamız bünyesinde, uzun mesafeler için ideal şehirlerarası araçlar, şehir içi kamyonetler, depolama araçları ve liftli kamyonlar bulunmaktadır. Tüm bu araçlarımız eğitimli ve konusunda deneyimli şoförler tarafından kullanılmaktadır. Ülkemizin her köşesine eşya taşıyan güvenli araçlarımız yola çıkmadan önce ve düzenli olarak bakımdan geçirilmektedir. Kapalı ve bölmeli kasa gibi özellikler bulunan taşıtlarımıza deneyimli paketleme elemanlarımız tarafından eşyalarınız özenle yerleştirilir. Bizimle çalışan müşterilerimizin mal güvenliği bizim için önemlidir. Eşya sigortalama, ekspertiz incelemesi, sözleşmeli taşımacılık gibi gerekli tüm kurallara uyan firmamız, şehirlerarası nakliye hizmetlerinde ilk tercihiniz olmaya devam edecektir.