ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Sigortalı Taşımacılık.

Sigortalı Taşımacılık

Taşımacılık hizmetlerinin en önemli unsurlarından biri de güvenli taşıma veya güvenli nakliye hizmeti vermektir. Firma, her ne kadar araç ve gereçleri kaliteli malzemelerden oluşsa da, her ne kadar kaliteli ambalajlama yapsa da, taşıyacağı yük ve eşyaları sigorta ettirmeden taşıması, o firmanın güvenilirliğini sıfıra indirmektedir. O nedenle taşıma işleri yaptırmak isteyen kişilerin, araştırma yaparken, firmanın sigortalı taşımacılık yapıp yapmadığını araştırması gerekmektedir. Sigortasız taşımacılık yapan firmalarla çalışmamaları, bu gibi firmaların kendi kendine yok olmalarına sebep olacaktır. Bunun yanında bazı firmalar eşyalarınızı ikinci el eşya olarak görmekte ve sigorta ettirmemektedir. Fakat müşterilerine sigortalı taşıma yaptıklarını söylemektedir. Ancak her hangi bir zarar durumunda zararı karşılamamak için elinden geleni yapmaktadırlar. Çoğu firmada, müşterilerinden ekstra sigorta ücreti talep etmektedir. Firmamız bu unsurları göz önünde bulundurarak, yapmış olduğu tüm taşıma işlerini sigortalı olarak yapmakta ve müşterilerinden herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedir.

Sigortalı Taşımanın Faydaları Nelerdir?

Mal canın yongasıdır, atasözünden yola çıkarak, müşterilerinin eşyalarının ne kadar değerli olduğunun bilincinde olan firmamız, sigortasız olarak asla eşya veya yük taşımamaktadır.  Müşterilerimizin bu güvenle eşya veya yüklerini bize emanet etmeleri, firmamızın sigortalı taşımacılık hizmetine önem vermesinden kaynaklanmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ve siz sayın müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan firmamız, sigortalı taşımacılık hizmeti vererek hem sizi hem de kendisini garanti ve güven altına almaktadır. Taşıma esnasında her hangi bir sebepten dolayı eşyalarınıza verilecek tüm zararları, sigorta şirketimiz karşılamaktadır. Bize güvenle ve gözünüz arkada kalmadan değerli eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Firmamız eşyalarınızı her ne kadar sigortalı olarak taşısa da, tedbiri elden bırakmayarak eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak ambalajlar ve öyle taşır.

Bize Ulaşmak ve Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin

7/24 hizmet sunan firmamıza ulaşmak için internet üzerinden sitemize girmeniz, sitemizde bulunan formu doldurmanız ya da iletişim numaralarımızı aramanız, sigortalı taşımacılık hizmetimizden yararlanmanız için yeterli olacaktır. Temel prensibimiz sizlerin memnuniyetidir. Siz sayın müşterilerimizin memnuniyeti, çalışmalarımızı daha ileri seviyelere taşımamıza yardımcı olacaktır. Memnuniyetinizi dostlarınızla, şikâyetlerinizi bizimle paylaşmanız menfaatinize olacaktır.