ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Tarihçemiz.

TARİHÇEMİZ

Özgür Nakliyat Firması olarak, taşımacılık sektöründe uzun yıllardır var olmamızın bize kazandırdığı bilgi ve tecrübeyi, verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle değerli müşterilerimize aktarıyoruz.  Nakliyat ve taşımacılık sektörünün önemli bir aktörü olan Özgür Nakliyat,  sektöre ilk olarak 1995 yılında adım attı. Daima gelişme ilkesiyle hareket eden firmamız o günden itibaren şehir içi ve şehir dışı taşımacılık faaliyetlerini yürütmeye başladı.

Ankara ilimizin Çankaya İlçesinde hizmet vermeye başlayan firmamız gelişen kadrosu ve araç potansiyeliyle uluslar arası düzeyde taşımacılık ve nakliyat hizmetleri vermeye devam etti. Hizmet ağını zaman içinde geliştiren ve kendi tecrübeli kadrosunu kendi eğitim çalışmalarıyla uzman hale getiren Özgür Nakliyat, taşımacılığı büyük şehirler çizgisinden ayırıp, yurdun her köşesine taşıdı.

Firmamız bugün kalite ve güven ilkesiyle hareket ediyor, bize emanet ettiğiniz tüm değerli eşyalarınızı nakliyecilik kurallarına uygun olarak taşıyor. Farklı ihtiyaçlarınıza uygun araç portföyümüzle, ülkemizde ve uluslar arası düzeyde, siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

1995 yılında, o dönemin en güvenli yeni araçlarıyla hizmete başlayan firmamız, bugün de ihtiyaçlarınızı son model profesyonel araçlarla karşılamaktadır. Müşteri memnuniyetinin bize verdiği destek ve moral, uzun yıllar sektörde etkin bir şekilde yer almamız için önemli bir motivasyon olmuştur. Karşılıklı anlayış ve güvenle siz değerli müşterilerimizle uzun yıllar çalışmak en büyük arzumuzdur.