Temelli Nakliyat

Posted on 12/01/2018 · Posted in Hizmetler

 Temelli Nakliyat Firması

Elimizdeki statiklere göre her bir aile ömründe 8 ya da 10 kere ev taşımak zorunda kalıyor. Zahmetli ve zor bir iş olan taşımacılık işlemleri nerede ise adım adım ilerlemektedir. Eşyaların toplanmasından tutunda paketlemesine, taşıma aracının bulunmasına, yeni adreslerde ise paketlerinden çıkarıp tek tek yeniden kurulup düzenlenmesine kadar tüm işlemlerde epey gayret sarf etmeniz gerekmektedir. Aslında nakliye işlemi maratona eşdeğer bir seviyededir. Ancak bu maratonu nakliyat firmaları devralarak, yükünüzü epey hafifletmektedir. Evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan firmamız sizlere nakliyat işlerinizde her türlü desteği vermektedir.

 Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Hizmetlerimiz Nelerdir?

 Nakliyat firmaları arasında verdiği kaliteli hizmetler ile adını dört bir yana duyuran kurumsal firmamız zamanının büyük bir bölümünü siz değerli müşterilerimizin gereksinimlerine öngörmek ve sizlerin memnuniyetini kazanmak ve ihtiyaçlarınızı yeterince karşılayabilmek için harcamaktadır. Alacağımız paradan ziyade önceliklerimiz siz değeli müşterilerimizin değerleri çerçevesinde belirlenmektedir. Bu sebepten dolayı nakliyat fiyatları dâhil olmak üzere her türlü taşıma aşamaları da sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik ilerlemektedir. Nakliyeciler olarak sizlere hizmetlerin en kalitesini ve en özelini vererek yüzünüzü güldürmekteyiz. Evden eve nakliyat  lider konumda olan  firmamız, ev taşımacılığı başta olmak  üzere; banka taşımacılığı, parça yük taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, otel taşımacılığı gibi aklınıza gelebilecek her türlü taşımacılık işlemlerinde profesyonel ekip kadrosu ve yeni teknoloji ekipmanları ile nakliye hizmeti vermektedir.

 Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim

Evden eve nakliyat firmaları seçiminden dikkat edeceğiniz önemli hususları şunlardır;

  • Öncelikle sıradan bir taşıma aracı alarak evden eve nakliyat hizmeti veren ve nakliyat firması ile alakası olmayan nakliyecilerile irtibat kurmamanızı tavsiye ederiz.
  • Hizmet alacağınız firmadan nakliyat fiyatlarıyerine vermiş olduğu hizmetler hakkında detaylı araştırma yapmanız gerekmektedir.
  • Hizmet alacağınız nakliyat firmasının sigortalı ve ücretsiz ekspertiz sistemi ile hizmet verip vermediğine dikkat etmelisiniz.
  • Hizmet alacağınız firmanın taşıma araçlarının temizliğine ve donanımına dikkat etmelisiniz.
  • Firmada çalışan taşıma ekiplerinin tecrübesine ve müşterilerin eşyalarına karşı hassasiyetine dikkat etmelisiniz.
  • Varsa firmanın İnternet sitesinde hizmet detaylarına, müşteri yorumlarına ve referanslarına dikkat etmelisiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Evren Nakliyat başlıklı makalemizde Evren Nakliyat, Evren Nakliyat Firmaları ve Evren Nakliyat Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.