ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Uluslararası Nakliyat.

Uluslararası Nakliyat

Uluslar arası nakliyat firmaları, daha çok yük ve malzeme taşımaktadır ve şehir içi nakliye veya şehirlerarası nakliye gibi kolayca yapılabilen bir hizmet türü değildir. Uluslar arası nakliye firmaları taşımacılık yapabilmek için çeşitli izin ve belgelere sahip olmaları gerekmektedir. Yani bu işi her önüne gelen firma veya kişilerin yapma imkânı bulunmamaktadır. O nedenle güvenli şekilde taşıma işlerini yaptırabilirsini. Uluslararası nakliyat karayolu ile de yapıldığı gibi, deniz yolu Hava yolu ve demiryolu şirketleri aracılığı ile yapılmaktadır. Uluslar arası nakliye firmalarının işleri diğer firmalara nazaran daha ağır şartlar altında yapılmaktadır. Çeşitli evrak ve belgeler olmadan bu işin yapılmasına izin verilmektedir. Firmamız tecrübeli personelleri, araçları ile uzun yıllar dünyanın her yerine, yük eşya ve malzemelerinizi ulaştırmıştır.

Uluslar Arası Nakliyat Çeşitleri

Uluslar arası nakliye çeşitlerinin, birkaç şekli bulunmaktadır. Bunlar Hava yolu, Deniz yolu, demir yolu ve en çok tercih edilen kara yolu taşımacılığı olarak, taşımacılık hizmet sektöründe yer almaktadır. Karayolu taşımacılığının tercih edilmesinin büyük sebeplerinden biri Kapıdan alıp, Kapıya teslim edilmesidir. Uluslar arası taşımacılık hizmetinde mutlaka sözleşmeler yapılması gereklidir. Uluslararası nakliyat işini laiki ile yapan firmamız özellikle kara yolu taşımacılık sektöründe lider konumdadır. Uluslar arası uzun yol tecrübesi bulunan kaptanlarımız ve yüksek model bakımlı tır filomuzla bu hizmeti siz sayın müşterilerimize uzun yıllardır sunmaktayız. Dünyanın neresine olursa olsun, bizim için fark etmez. Kargolarınızı, türüne ve çeşidine göre sınıflandırıp, uygun konteynırlara yerleştiriyoruz. Daha sonra aracımıza yerleştiriyor ve kaptanımız teslim ediyoruz. Bundan sonraki süreçte ise araçlarımızda bulunan cipiares cihazları sayesinde aracımız devamlı olarak izlenmekte olup si sayın müşterilerimize de bilgi verebilmekteyiz.

Kurumsal Hizmet Anlayışı

Bizimle iletişime geçmek için İnternet üzerinden firmamızın sitesine girerek, iletişim bilgilerimiz ve numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Sitemizden, referanslarımız ve taşıma prosedürlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 7/24 arayabileceğiniz operatörlerimizden de bize ulaşabilir ve yaptırmak istediğiniz Uluslararası Nakliyat konusunda, danışabilir ve bilgi alabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını azimle sürdürmektedir.