ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

Vizyonumuz.

VİZYONUMUZ

Özgür nakliyat firması, Ankara ilinde, 1995 yılında başlattığı ilkeli hizmet anlayışıyla günümüzde tüm ülkeye yayılmış profesyonel taşımacılık ağı hedefine güvenle ilerlemektedir. Şehir içinde, şehirlerarası ve uluslar arası düzeyde nakliyat ve taşımacılık yapan firmamız, eğitimli ve profesyonel kadrosuyla müşterilerine yenilikçi çözümler üretmektedir.

  • Ortaya koyduğumuz yenilikçi, güncel ve güvenli hizmet anlayışından ödün vermeden hedeflerimiz doğrultusunda güvenle ilerliyoruz. Özgür Nakliyat olarak, önceliğimizi müşterilerimizin beklentilerini anlamaya ve onlarla olan güven ilişkimizi korumaya veriyoruz.
  • Kendi bünyemizde eğittiğimiz personelimizle; halka ilişkiler, nakliyat, paketleme, dağıtım ve ekspertiz gibi birimlerimizle; sektörün en profesyonel hizmet anlayışına sahip ekibini geliştirme yönünde önemli yatırımlar yapıyoruz.
  • Ayrıcalıklı hizmet anlayışına sahip firmamız, ülke içi ve dışında en uygun fiyat seçenekli nakliyat & taşımacılık çözümleri üretme hedefinden ödün vermemektedir. Mesafe gözetmeksizin çıktığımız hizmet yolunda, portföyümüzü daima genişletmek, müşterilerimizi ailemizin birer parçası olarak görmek en büyük amacımızdır.
  • Hizmet verdiğimiz sektörde “sürekli gelişim” vizyonuyla hareket eden kuruluşumuz, yenilikleri takip eder, araştırır ve müşterileri için en kaliteli hizmet vermek için çalışır. Güncel araç ve gereçlerle, uluslar arası taşımacılık kurallarını en etkin bir şekilde uygulayan kuruluşumuz, ülkemizin en çok tercih edilen nakliyat firmalarının başında gelmeyi hedeflemektedir.
  • Kendini en iyi şekilde tanıtmak ve hizmet gayelerini aktarmak için çalışan firmamız, sosyal medya araçları üzerinden müşterileriyle iletişim halinde olmak için önemli adımlar atmış, taşımacılık anlamında ortaya koyduğu lojistik çözümleri en iyi şekilde tanıtmak için ciddi yatırımlar yapmıştır.