ANKARA BALGAT EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ WEB SİTESİNE HOŞGELDİNİZ.
Open
X

EVDEN EVE NAKLİYAT.

  EVDEN EVE NAKLİYAT

  Evden eve nakliyat, insanlık tarihinin var olduğundan bu yana, belirli bir ücret karşılığında bu hizmeti çeşitli kişiler vermektedir. Geçmiş tarihte teknoloji bu kadar gelişmemişken, bu hizmeti, at, eşek, deve gibi yük taşıyabilecek hayvanlar vasıtası ile yapmaktaydılar. Ancak teknolojinin gelişmesi sayesinde, artık bu iş profesyonelce ve son model araçlarla yapılmaktadır. Bu teknolojiye ayak uydurarak uzun yıllar boyunca, evden eve nakliyat hizmetini veren firmamız, edindiği tecrübeler sayesinde, işinin uzmanı olmuştur. Bölgesinde lider konumda bu hizmeti vermektedir. Uluslar arası ve şehirlerarası her noktaya bu hizmeti laiki ile sunmaktayız. Firmamızın çalışma prensiplerinin başında, müşteri memnuniyeti ve güveni yer almaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürürken, ciddiyetimizden tüm personellerimizle asla ödün vermemekteyiz.

  Evden Eve Eşya Taşıma İşini Nasıl Yapıyoruz?

  7/24 bizi aradığınızda veya internet üzerinden formumuzu doldurduğunuzda, evden eve nakliyat firmamız, size ücretsiz eksper gönderiyoruz. Eksperimiz taşınması gereken eşyalarınızın ebadını nereden nereye, hangi kattan, hangi kata gibi bilgileri bize sunuyor. Bu bilgiler doğrultusunda eşyalarınıza uygun araç hazırlıyor, personel ve gerekli malzemeler ile istediğiniz gün ve saate gelerek eşyalarınızı taşıyoruz. Peki, bunu nasıl yapıyoruz? İşinin uzmanı profesyonel elemanlarımız, eşyalarınızı en kaliteli ve uygun ambalaj malzemeleri kullanarak, ambalajlıyor, sökülmesi gereken eşyalarınızı da sökerek, gerekiyorsa her kata uygun asansörlü taşıma sistemimizi de kullanarak, eşyalarınızı çizmeden kırmadan aracımıza istifliyor. Daha sonra taşıma işlemi başladığında, eşyalarınız sigortalı olarak, taşınmanız gereken yere güvenle taşınıyor. Eşyalarınız taşınması gereken yere geldiğinde, çizilme kırılma olmaması için gereken hassasiyet gösterilerek taşınıyor. Eşyalarınızı evinizde istediğiniz yere koyuyor, montajlarını da yapıyoruz. Eşyalarınız sigortalı olarak taşındığından en küçük zararınızı dahi ödüyoruz, o nedenle eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan, bize emanet edebilirsiniz.

  Çalışma Prensiplerimiz

  Çalışma prensiplerimizin başında, işimize verdiğimiz değer ve önemden dolayı, ciddiyetimizden ödün vermemek ve sizlerin memnuniyeti gelmektedir. Nakliyat işi özel bir çalışma ve hassasiyet isteyen bir iştir. Firmamız bu unsurları göz önüne alarak gereken, tüm özveri ve hassasiyeti göstermektedir. Evden Eve Nakliyat hizmetini, laiki ile yerine getirmek, her ben nakliye işi yapıyorum diyen firmanın yerine getirebileceği iş değildir. Bu nedenle, nakliye işiniz olduğunda, en ince ayrıntılarına kadar dikkat ederek, bir araştırma yapmanız gerekir. Aksi halde, canınızın yongası olan eşyalarınızın zarar görmesi durumunda, taşıma işi sizi huzursuz edecektir. Merdiven altı diye tabir ettiğimiz çoğu firma, insanların güvenini sarsarak, işini laiki ile yapan firmalar hakkında da, insanların güven duygusunu zedelemektedir.

  İyi Bir Nakliye Firmasında Olması Gereken Özellikler

  İyi bir nakliye firmasında olması gereken bazı özellikler vardır. Bu özellikleri kısaca sıralarsak, nakliye iş yapan firmanın ilk önce referans bilgilerini kontrol etmemiz gerekir, iyi bir referansa sahip olan firmanın, daha sonra araç ve gereçlerine bakmamız gerekir. Daha sonra personelinin, size karşı hitap şeklini de değerlendirerek işine verdiği önemi değerlendirmemiz, en son olarak ta maliyet durumunu değerlendirmeniz gerekmektedir. Bu gibi araştırmalar sonunda, aklınıza yatan firma ile mutlaka sözleşme yaparak, taşıma işlerinizi yaptırmanız gerekir. İşte tüm bu araştırmalarınıza cevap bulabileceğiniz firmamıza ulaşmak için internet üzerinden iletişim numaralarımıza ulaşmanız veya site üzerinde bulunan formumuzu doldurmanız, bizimle çalışmak ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için yeterli olacaktır. Bize danışmadan evden eve nakliyat firması aramayınız. Bizimle çalışmak, hem sizin, hem de bizim yararımıza olacaktır. Ekonomik ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın. Memnuniyetinizi dostlarınızla, şikâyet ve önerilerinizi de bizimle paylaşın. Tüm amacımız, sizlere daha iyi hizmet sunmaktır.


  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir