Yakacık Evden Eve Nakliyat

Posted on 23/01/2018 · Posted in Hizmetler

Yakacık Evden Eve Nakliyat

Nakliyat firmaları içerisinde tercih yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Seçim yaparken hizmetlerini araştırarak, karar vermeniz yaşama ihtimali olan sorunları engelleyecektir.

  • Firma seçerken en önemli husus, nakliyeve taşımacılık üzerine personelin uzman olması, taşınma işleminin sorunsuz ve kısa zaman içerisinde gerçekleşmesini sağlayacaktır.
  • Taşınma süresi boyunca, tüm işlemlerin sigorta kapsamında olması gerekir.
  • Paketleme için, gerekli donanıma sahip olması, eşyalara verilebilecek zararı engellemek açısından önemlidir.
  • Nakliye araçlarının eşya kapasitesine uygun olması ve temiz olması gerekir.

Belirtilen hususlara dikkat edilmesi, hem taşınma sürecini kısaltacaktır hem de sorun yaşanma ihtimalini minimuma düşürecektir.

Uzman Personel ve Profesyonel Taşımacılık

Yakacık, Kartal ilçesine bağlı olup; yeni yapılaşma sayesinde her geçen gün güzelleşen bir semttir. Bunun için iş yerleri ve ev sahibi olan kişiler için, evden eve nakliyat konusunda çok fazla ihtiyaç duyulabiliyor.

 

Nakliyat firmaları içerisinde firmamızı seçmeniz dahilinde, ücretsiz ekspertiz hizmetimizle öncelikle eşyalarınız ve taşınılacak yer, kat sayısı, vb. birçok konusu ön bilgi alınır ve personelimiz tarafından fiyat bilgisi çıkarılarak, sizlere bildirilir. Fiyat konusunda anlaşıldıktan sonra taşınma gün ve saati belirlenerek; sigorta bilgilerini de içeren anlaşmamız imzalanır. Taşınma günü ve saatinde, uzman ekibimiz tarafından paketleme ile başlanan nakliye işlemine bölüm, bölüm devam edilir. En son araçlarımıza yüklenen eşyalarınız belirtilen adres götürülerek, paketler ev ya da iş yerine çıkarılır. De monte olan eşya ve mobilyalar kurulur. Tarafınızdan yapılan kontroller sonucunda; sorun olmaması durumunda taşınma işlemi tamamlanmış olur.

Garantili Sigorta Hizmeti Sunulur

Taşınma işlemini başlaması ile birlikte sigorta süresi başlar ve taşınma bitiminde tarafınızdan yapılan kontroller sonrasında; sorun bulunmaması durumunda biter. Olası olumsuzluk durumlarında kırılan ya da bir zarar gören eşyanız garanti kapsamı doğrultusunda, firmamız tarafından yenilenir.

Uygun Fiyatlarla Hizmet Sunuyoruz

Nakliyeciler arasında, firma olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve  hizmet doğrultusunda, kalitemize her alanda güveniyor olup, uygun nakliyat fiyatları ile de müşterilerimizin hem memnuiyetini hem de cebini düşünüyoruz.

Tek yapılması gereken, taşınma gereksinimi ortaya çıktığı anda firmamıza, iletişim bilgilerimizden ulaşarak; randevu talebinde bulunmanızdır.

 

Bir önceki yazımız olan Pursaklar Nakliyat başlıklı makalemizde pursaklar nakliyat, pursaklar nakliyat fiyatları ve pursaklar taşımacılık hakkında bilgiler verilmektedir.